- Reklama -magazín

Nestíháte před prázdninami? Máme pro vás 8 tipů, které vám ušetří čas

Mohlo by Vás zajímat

Prázdninové přípravy – to je poctivá porce stresu, která může směle konkurovat předvánoční honičce. Jen na seznamu místo generálního úklidu svítí sto jiných věcí, které musíte zařídit. A protože každá ušetřená minuta se počítá, máme pro vás 8 tipů, aby to všechno klaplo.

  1. Stačí studený oběd

Sluníčko už pěkně hřeje. Nemusíte posílat do žaludku teplé jídlo 3x denně. Ideální čas vyměnit hodinu u sporáku za rychlou přípravu salátu nebo sýrového toustu. Pokud chcete zkrátit čas na úplné minimum, vyzkoušejte proteinový koktejl Simply mix. Plnohodnotná dávka vitamínů a minerálů vás zasytí a příprava zabere jen 30 sekund.

  • Myslete na ochranu včas

Zatímco v létě nedáte bez opalovacího krému ani ránu, první paprsky vás často zaskočí nepřipravené. Myslete na to, že teplo je už před prázdninami a pořiďte sobě i dětem včas ochranu před dotěrným sluníčkem. S Biodermou ve spreji se navíc vyhnete dlouhému „mazání“. Ochrání pokožku rovnoměrně a jednoduchá aplikace vám nezabere víc než minutu.

  • Čistota je výzva

Konečně můžete trávit více času venku a užívat si čerstvého vzduchu. Daleko od bezpečí koupelny může být potíž udržet dětské ručičky čisté. Přibalte si do kabelky jednoduché a ekologické řešení v podobě vlhčených ubrousků Moltex. Obsahují 99 % vody a jsou bez parfemace, takže neobtěžují umělou vůní. Na rozdíl od běžných ubrousků jsou navíc šetrné k přírodě. Rychle tak očistíte ruce od zmrzliny nebo madlo kočárku dokonale zalepené cukrovou vatou.

  • Připravte svou pleť na léto

Ani v tom největším shonu byste na ni neměla zapomenout. Plesová sezóna je za námi a přirozené opálení ledacos zamaskuje. Vaše pleť si však zaslouží celoroční péči. Jenže v tom největším shonu je návštěva kosmetičky často tím, co odsunete na později. Přitom existuje snadné a rychlé řešení. Potřebnou péči si můžete dopřát i z pohodlí domova třeba pomocí Peelar Reclar. Není to žádné nouzové řešení, ale plnohodnotný způsob, jak pokožku účinně ošetřit a povzbudit k tolik potřebné regeneraci.

  • Nakupte dárky do zásoby

Letní období přeje narozeninovým oslavám i nečekaným piknikům. Aby vás takové pozvání nezaskočilo nepřipravené, nakupte pár dětských dárků předem. Ideálně sáhněte po těch, co zaručeně potěší. Chybu rozhodně neuděláte s panenkami LOL Vlasatice. Tento hit mezi panenkami vykouzlí úsměv všem holčičkám od 3 do 8 let (a někdy i starším).

  • Udělejte dětem z povinnosti zábavu

Vyčistit dětské zoubky musíte. Ne vždy je to ale oblíbená činnost. Hlavně večer, když jsou děti unavené, připomíná čištění zubů trhání velrybí stoličky. Ušetřete si nekonečné přemlouvání a vysvětlování, proč je to důležité a pořiďte jim elektronický zubní kartáček. S kartáčkem InnoGIO děti zvládnou čistění samy. Jeho ovládání je jednoduché a zábavné. Je dokonale uzpůsobeno dětským zoubkům a šetrné k jemným dásním.

  • Vydržte to s rutinou až do prázdnin

Dodržujte spánkový rytmus dětí. Zatímco v zimě není problém uložit děti ke spánku včas, s přibývajícím světlem často dovolíme dětem zůstat vzhůru déle. Narušení zavedeného režimu pak často znamená zdlouhavé uspávání a vy přicházíte o svůj večerní klid. Pomoci vám může Mustela balzám pro klidnější spánek. Je vhodný už od narození. Obsahuje výtažky z medu a společně s vůní borovice přispěje k lepšímu odpočinku vašich ratolestí.

  • Příprava na výlety začíná v obchodě

I když vás čeká léto plné čerstvého ovoce a zeleniny, která má konečně chuť, pořídit si do zásoby jednorázové svačinky, které se nekazí, má smysl i nyní. Navíc ne vždy máte čas (a dostatečně velký baťůžek) na úhledně připravené krabičky se svačinou. Pořiďte si trvanlivé svačinky hned při příštím nákupu. Můžete po nich pak kdykoliv sáhnout.

Náš tip: Ovocné kapsičky Lidl jsou plné vitamínů spolehlivě zasytí malé strávníky, když nebudete mít čas chystat svačinu.

Náš tip: Co si o všechny usnadňovače času zasoutěžit? Vyhrajte je v MAMAblogu roku – stačí hlasovat pro svou oblíbenou influencerku na www.mamablogroku.cz za rok 2022.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy