- Reklama -magazín

Odstraňte efektivně bubliny vzduchu z topného oleje

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Vytápění topným olejem je stále oblíbenější. Je čisté, úsporné, efektivní a bez starostí. Abyste si však mohli užít všech těchto benefitů bez problémů, nesmí v topném oleji vzniknout žádná vzduchová kapsa. Ta potom může zavinit nedostatečný přísun oleje do spalovací komory, a tudíž vést ke snížení efektivity topení. Naštěstí se ale nemusíte bát! Existuje jednoduché řešení, jak se vzduchových bublin účinně zbavit!

Odvzdušňovač topného oleje Flow Control 3K(M)

Tím řešením je odvzdušňovač topného oleje Flow Control 3K(M). Ten slouží k efektivnímu odstranění bublin vzduchu topného oleje v jednocestných systémech vytápění se zpětným vedením. Pomůže vám dosáhnout maximálního výkonu, efektivity a zároveň i úspory. Odvzdušňovač topného oleje Flow Control 3K(M) je vhodný i pro motorovou naftu a bionaftu.

Přínosy odvzdušňovače topného oleje

Pokud vsadíte na sílu a účinnost odvzdušňovače topného oleje Flow Control 3K(M), můžete se těšit na cenově srovnatelné vytápění jako například zemním plynem. Oproti zemnímu plynu ale nebude vůbec nutné budovat plynovou přípojku a být tak uvázáni na ceny nadnárodních společností. Získáte dostatečnou svobodu a přitom efektivitu kvalitního vytápění. Cenu topného oleje navíc můžete díky tomu sami sledovat a nakupovat jej pouze ve vhodný okamžik, kdy jeho hodnota na trhu klesne. I tím obrovsky ušetříte.

Flow Control 3K(M) je pro efektivní vytápění nutností!

Odvzdušňovač topného oleje Flow Control 3K(M) splňuje ty nejpřísnější limity na obsah vypouštěných škodlivin. Pořiďte si proto i vy tento odvzdušňovač a užívejte si tepla po celý rok. Specialistou na odvzdušňovače topných olejů a další profesionální měřící a regulační techniku je společnost Afriso. Ta na našem trhu působí už od roku 1995 a díky svým zkušenostem se stala lídrem v tomto oboru.

Vytápění topným olejem je vhodné pro všechny! Pro rodinné domy i pro velké výrobní závody. Vsaďte na něj i vy a získejte všechny benefity.

LivingHome on Facebook

4 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejnovější příběhy