- Reklama -magazín

Pohodlí při sprchování vám zajistí termostatický směšovací ventil nové generace

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Německá společnost Afriso vybudovala svou pobočku také v České republice. Pokud chcete mít doma dokonalou domácnost, pak vám tento výrobce různé měřící a regulační techniky se svou nabídkou určitě přijde vhod. Ať už jde o automatické odvzdušňovací ventily nebo termostatické směšovací ventily, servopohony, ekvitermní regulace, digitální manometry, enocean nebo mechanický hladinoměr – veškeré tyto produkty jsou bytostně spojeny právě s německou firmou Afriso a českým eshopem afriso.cz.

Digitální manometry – nepostradatelní pomocníci

Pro regulaci teploty, tedy pro směšovací ventily se vám určitě budou hodit elektrické servopohony ARM. Když už si budete servopohon chtít koupit, určitě budete chtít kvalitní kompaktní servopohon opatřený LED diodovou indikací směru otáčení, který se vyznačuje tichým chodem. Nabízené servopohony jsou vybaveny integrovanou ochranou jednotkou, která dokáže zabránit zablokování motoru.

K měření přetlaku, podtlaku a diferenčního tlaku v hydraulických a pneumatických zařízení (například při měření tahu v komíně u kotlů na plyn a tuhá paliva) se zase neobejdete bez digitálních manometrů. Digitální manometry, které nabízí afriso.cz, mají ergonomický tvar, jsou chráněny gumovým pouzdrem a vybaveny LCD displejem s intuitivním ovládáním.

Slyšeli jste někdy pojem EnOcean?

Pokud ne, máte se s ním právě teď možnost seznámit. Enocean je revoluční novinka s technologií 21. století. Tato technologie dokáže umožnit bezdrátový přenos signálu tím, že energii pro tento proces čerpá z okolního prostředí. Enocean se tak stává naprostou jedničkou mezi bezdrátovými systémy. Pokud chcete tuto unikátní revoluční novinku s názvem EnOcean, která je spolehlivá, chytrá a bezúdržbová, vlastnit i vy, neváhejte a pořiďte si ji. Enocean získává energii ze světla, z pohybu i rozdílů teplot. Zkrátka, fantazie přeměněná ve skutečnost.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy