- Reklama -magazín

Policové regály si můžete navrhnout sami online a vyřešit tak elegantně úložné prostory

Mohlo by Vás zajímat

Kam se všemi věcmi?

Zoufáte si často, že vaše skříně, půda, garáž a jednoduše celý dům či byt nejsou nafukovací? Prostor na ukládání věcí není nikdy dost, zdá se, a vestavné skříně jsou sice prima řešení, například do ložnice, ale není úplně levné a také se hodí spíše pro ukládání oblečení a doplňků. Skříně řešíme samozřejmě jako prioritu, ale hned následně si lámeme hlavu nad tím, kam dáme všechny ostatní věci. Kromě povlečení a bot máme v každé domácnosti mnoho sezónních věcí a vybavení, čistících prostředků, přístrojů a nástrojů na údržbu domu i zahrady a tyto věci také potřebují svůj regál či polici, kde bychom je vždy spolehlivě a v pořádku našli.

regalsystem-garazNavrhněte si svůj vlastní regál online!

Snad v každém bytě i domě existují tzv. hluchá místa, která doslova volají po využití v podobě úložných prostor. Jak už jsme se zmínili, ne vždy to nutně musí být vestavná skříň. Velmi elegantním a ekonomickým řešením mohou být policové regály, které si můžete nechat na míru vyrobit. Dokonce to můžete udělat online. Jednoduše zadáte rozměry, které přesně odpovídají místu, kam regál chcete umístit, zvolíte si počet polic a ten zadáte do výroby. Firma je na základě vašich požadavků vyrobí, sestaví a pošle vám ho hotový na vaši adresu.

Elegantně skryté police do každého prostoru

V interiéru pak můžete regálové sestavy skrýt například na pěkné žaluzie či roletu nebo si nechat vyrobit jen dveře na míru prostoru, do kterého chcete police umístit. Pro prostor garáže či půdy si vůbec nemusíte lámat hlavu s tím, jak byste regály zakrývali. Vše bude okamžitě přístupné a přehledné. Dokonce i manipulace s věcmi, na policích umístěných, bude snazší v otevřeném prostoru.

Unesou motorovou pilu i roční zásobu kyselých okurek ve skle

Další nespornou výhodou tohoto řešení je vysoká nosnost polic (80 až 720 kg), kterou zajišťují certifikované pozinkované konstrukce z oceli. Nemusíte se tak bát do regálu umístit i velmi těžké předměty. Jako například těžké nářadí a nástroje nebo v případě prostor pro ukládání potravin například celoroční zásoby zavařenin a dalších podobě těžkých věcí. Tyto vlastnosti běžná skříň rozhodně nemůže nabídnout.

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy