- Reklama -magazín

Polštáře pro pohodlí i jako bytový doplněk

Mohlo by Vás zajímat

Ať máte gauč malý a tvrdý nebo báječně měkký a velký jak malé ostrovní letiště bez jedné věci nikdy nebude dost pohodlný. Znáte ten pocit, kdy k dokonalosti prostě něco chybí než konečně nahmatáte POLŠTÁŘ. Ano, něco tak obyčejného, jako je právě polštář a kolik může změnit. A to nejen, co se pohodlí týká, ale takové polštáře jsou i skvělým doplňkem do každého interiéru.

Mají tu moc, že dokáží hravě rozzářit jinak příliš chladný design a nebo naopak trochu utlumit třeba zářivě červený nebo růžový gauč. Stačí zvolit pestré barvy a divoké vzory na straně jedné, nebo naopak jednobarevné tlumené odstíny na straně druhé.

U polštářů jednoznačně platí, že čím více, tím lépe. Vůbec nevadí, když gauč, postel nebo i křeslo doslova zavalíte polštáři. Pokud je správně nakombinujete, nebude to vůbec na škodu, spíše získáte dojem útulnosti a pohodlí a to ještě dlouho před tím, než se do té záplavy polštářů položíte nebo posadíte.

Polštáře mohou dobře posloužit i jako náhražka křesílek, stačí pořídit ty větší a bytelnější a pořídit jim odolnější povlaky a uvidíte jak najednou bude stále více návštěv usedat do nich, přímo na zemi kam by je jinak sedat ani nenapadlo.

Povlaky vždy volte nejen dle vzhledu, ale také dle materiálu. Některé krásné dezény jsou často z umělých materiálů a položit si na ně hlavu by vám nemuselo být příjemné. Velkou výhodou polštářů je také to, že díky nim můžete velmi výrazně měnit styl vašeho interiéru. Například o velikonocích nebo na vánoce, stačí povléct sezónní povlaky se zajíčky nebo ve vánočním duchu a ostatní dekorace ani nebude zapotřebí. Stejně tak, když se vám omrzí nějaká barva, sytě červený gauč po roce vymění asi málokdo (zvlášť pokud stál více než celá kuchyňská linka), pokud si ale vyberete jednodušší pohovku, stačí pak doladit polštáři a ty hravě vyměníte, až vás ta která barva či vzor už přestanou bavit. Je to tak snadné…

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy