home Bydlení Proč pro tvarové výpalky do MSC MetPro, a.s.?

Proč pro tvarové výpalky do MSC MetPro, a.s.?

Zejména velké firmy mají zájem o tvarové výpalky, které se zásadně objednávají na zakázku. Pokud právě nyní sháníte dodavatele tvarových výpalků z plechu, poradíme vám, do jakých rukou se vložit. Neztrácejte čas s malými dodavateli, ale raději se svěřte do rukou prestižního dodavatele, kterým je firma MSC MetPro, a. s., která je označována za jedničku ve svém oboru nejen v Moravskoslezském kraji.

Firma MSC MetPro, a. s. se dlouhodobě zaměřuje na zakázkovou výrobu tvarových výpalků z plechu a na jiné podobné operace. Nabízí velmi širokou nabídku služeb, stejně tak je obdivuhodné, z kolika materiálů je schopna vyrobit kvalitní výrobky na těch nejmodernějších technologií, díky nimž je výpalek vyroben s maximální přesností.

Abychom byli konkrétní, firma v současné době vyrábí tvarové výpalky nejen z oceli, která je považována za nejstarší hutní materiál a zároveň za nejběžnější hutní materiál, ale také vyrábí výrobky z hliníku, z nerezu, dále také z kotlových plechů nebo ze speciální vysokopevnostní oceli.

Proč pro tvarové výpalky právě sem?

Mnozí zákazníci se však mohou ptát, proč právě sem pro tvarové výpalky. To, že se vyrábí výpalky z tolika materiálů, je sice skvělé, ale stále to není důvod, proč udělat zakázku právě u zmiňované společnosti.

Důvodem, který by měl být rozhodující, je nabídka služeb, jež MSC MetPro, a. s. má. Nabídka je skutečně pestrá, zahrnuje více než základní procesy strojírenské výroby.

Jaká je nabídka služeb?

Mezi nabízené služby patří ohraňování materiálu, což je prováděno na ohraňovacích lisech, dále také rovnání materiálu, díky čemuž jsou zničeny veškeré deformace na materiálu a konečných výsledcích, dále nesmíme opomenout vrtání a řezání závitu, tryskání materiálu, přičemž dochází k odstranění nečistot a korozí, a také doprava je součástí služeb společnosti.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář