home Bydlení, Služby, Stavba Stavte jednoduše a bez starostí. S elektronickým stavebním deníkem to půjde (skoro) samo

Stavte jednoduše a bez starostí. S elektronickým stavebním deníkem to půjde (skoro) samo

Snad každý kdo si někdy nechal postavit dům nebo si nechal bydlení kompletně rekonstruovat by mohl vyprávět, co vše ho potkalo. Rozčarování, nervy, další a další finance, které do stavby padaly a nedalo se tomu příliš zabránit. Protože, když chcete bydlet, jste často zatlačeni do kouta a nezbývá než akceptovat co vám stavební firma či developer řekne. Výkazy v podobě klasického stavebního deníku a k tomu stavební dozor, který jen těžko formuluje větu v češtině. Takové noční můry v denním provedením zažili mnozí, přitom řešení je tak snadné. Existuje totiž chytrý nástroj jménem elektronický stavební deník Stavario, který eviduje, hlídá a zaznamenává vše podstatné.

Stavební deník online

Možná znáte výše zmíněné problémy tak trochu z druhé strany. Jako firma zajišťujete stavby a rekonstrukce a hledáte chytré řešení, které zvládne docházku, sledování nářadí a mnoho dalšího. To vše přehledně a okamžitě dostupné. A přesně taková je aplikace Stavario. Elektronický stavební deník, který je pro zaměstnance – dělníky přístupný jako aplikace z mobilního telefonu. V níž si mohou vést výkaz práce, pomocí elektronického podpisu přebírat a vracet nářadí či stroje, žádat o dovolenou a mnoho dalšího. Zaměstnavatel či nadřízený v kanceláři pak na webovém rozhraní aplikace pak vidí, na jaké stavbě se který dělník nachází, jaké má k dispozici nářadí či stroje a další detailní informace o stavbě jako takové. On může do systému nahrávat fotografie, dokumenty, zasílat zaměstnancům důležitá upozornění, evidovat BOZP školení apod.

Vše pod kontrolou a s dokonalým přehledem může ale sledovat i sám investor, pro nějž je určeno zvláštní rozhraní. Přes něj může například schvalovat a podepisovat objednávky, monitorovat jednotlivé fáze projektu apod. Všichni tak mají potřebné informace kdykoliv plně k dispozici.

Ušetřete nemalé peníze a hlavně nervy

Ať už patříte do jakékoliv skupiny, elektronický stavební deník může pomoci vám všem. Ušetří nemalé peníze a čas. Již nebudete muset tak často osobně kontrolovat stavbu, shánět ztracené nářadí či pracně zjišťovat, kdo naposled řídil auto, které se porouchalo. Mít vše pod palcem a přehledně, o tom se každému stavaři či stavbyvedoucímu sní. A v tomto případě se může stát sen realitou opravdu snadno…

LivingHome on Facebook

Napsat komentář