home Bydlení Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů Praha

Potřebujete se přestěhovat do většího? Hledáte spolehlivého partnera na stěhování po Praze? Využijte naše služby. Co nabízíme?

Stěhování levně Praha, to je nabídka rychlého a spolehlivého stěhování nejen v Praze, ale po celé republice i po Evropě. Jsme zkušený tým kvalifikovaných pracovníků s bohatými zkušenostmi se stěhováním i vyklízením. K tomu nabízíme kompletní servis od demontáže nábytku až po ekologickou likvidaci nepotřebných věcí.

Naše služby

V rámci stěhování bytů nabízíme kromě běžného přestěhování také odvoz starého nábytku a nefunkčních elektrických či plynových spotřebičů. Zajistíme ekologickou likvidaci staré kuchyňské linky, sedačky, postele, knihovny i skříně po babičce. Provedeme jejich demontáž a vše odvezeme na skládku nebo na sběrný dvůr. V případě zájmu můžeme také zajistit odkup některých věcí do bazaru. Ke stěhovaným věcem vám pak nabídneme vhodný obalový materiál, vše pečlivě zabalíme a na místě smontujeme a rozmístíme podle vašich pokynů.

Proč si vybrat právě nás

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním malých bytů 1+0 i dvoupatrových střešních apartmánů s nejmodernějším vybavením. V našem týmu naleznete pouze stálé a kvalifikované pracovníky, kteří vše provedou zcela spolehlivě a diskrétně. U složitějších zakázek doporučujeme bezplatnou návštěvu naším technikem. Zajistíme veškerý obalový materiál a zdarma zapůjčíme také přepravky a krabice.

Jak urychlit stěhování

Jak se připravit, aby stěhování proběhlo co nejrychleji a přitom hladce? Stěhování bytů Praha doporučuje několik užitečných tipů, které vám napomohou k efektivnějšímu přestěhování: Rozhodně si vytvořte podrobný seznam všech stěhovaných věcí a mějte jej vždycky přisobě. Nezapomeňte na odpovídající popis všech krabic a předmětů. Vhodnou nesmazatelnou fixu vám rádi zapůjčíme. Pro co nejpřesnější určení ceny kontaktujte náš personál s tímto seznam věcí a to buď telefonicky nebo prostřednictvím formuláře. Objednejte si bezplatnou prohlídku naším technikem a před samotným stěhováním zajistěte dostatek prostoru pro stěhovací vůz v místě nakládky i vykládky.

Nebojte se stěhování těžkých břemen

Obáváte se stěhování bytu kvůli těžkému klavíru nebo trezoru? S námi rozhodně nemusíte. Máme bohaté zkušenosti a potřebné technické vybavení pro přestěhování téměř čehokoliv. Rádi vám tak přestěhujeme pianino, velkou sochu, klimatizaci i velké skříně nebo plynový kotel. Jsme vybaveni autem s rukou i jeřábem a pracujeme i ve velkých výškách panelákových sídlišť.

Stále se obáváte stěhování bytu v Praze? Máte specifický problém? Nevíte si rady s jeho řešením. Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a doporučíme vhodný postup i nezávaznou cenovou nabídku.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář