- Reklama -magazín

247 BOX, cesta ke snadnějšímu životu

Mohlo by Vás zajímat

Kolikrát jste v poslední době řešili, že nebudete doma, zrovna když vám má kurýr přivézt vámi objednané zboží? Jak složitě jste vymýšleli, kdo zásilku místo vás převezme nebo následně stáli znechuceně ve frontě na výdejním místě? Zřejmě, stejně jako my, mnohokrát. A pokud vás to již také nebaví a chcete mít více svobody v tomto světě internetových nákupů a věčného nedostatku času, pak vás potěší dnešní článek o zajímavém projektu zvaném 247 BOX. O co se přesně jedná a jak moc vám tato záležitosti usnadní život se dozvíte níže.

S 247 BOX už nikdy promeškaná zásilka

247 BOX je velmi výstižný název. Jedná se totiž skutečně o box, tedy jakousi krabici či schránku, která slouží právě k ukládání zásilek v době vaší nepřítomnosti (tedy 24 hodin 7 dní v týdnu) na adrese, kde ji budete mít nainstalovanou. Schránky, tedy 247 boxy mohou mít různé podoby. Integrovaný 247 box a samostatný 247 box.

Samostatný 247 box

Tento model se vyrábí ve třech různých velikostech a jedná se o nejoblíbenější model z celé řady. Lze do něj umístit i objemnější zásilky a stejně tak i zásilku potravin. Vyroben je z kvalitního nerezu, je tedy bezúdržbový a v exteriéru dobře vypadá.

Integrovaný 247 box

Integrovaný box je box určený k zabudování do zdi či zídky u plotu apod. a na výběr jsou tři různé velikosti. Vybírejte podle vašich možností, vhodného umístění a také toho, jak velké zásilky si obvykle objednáváte. Box, který připomíná trezor má krásný nerezový design, je stejně jako samostatný box bezúdržbový a uzamykatelný. Přístup do obou typů boxů je zajištěn automatickým systémem pro vzdálené otevření (DanaLock + Danapad Keyboard).  Můžete je rovněž propojit se systémem SmartHome (AppleHomekit, GoogleHome, AlexaHome).

Tak a váš bezkontaktní život můžete směle povýšit o další level 🙂

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy