- Reklama -magazín

Poznejte výhody péřových přikrývek a polštářů

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Kdo by nemiloval ten hřejivý pocit, když se zachumláte pod nadýchanou přikrývku a ulehnete na pohodlný polštář.

Již dávno je známo, že kvalita spánku ovlivňuje nejen náladu a energii pro celý den, ale také psychické a fyzické zdraví. Investice do kvalitní přikrývky, polštáře je nezbytná, pokud se chcete vyspat „ do růžova“ a mít energii a dobrou náladu po celý den. Kvalitní ložní prádlo je také důležité. Říká se, že péřové přikrývky a polštáře patří k těm nejlepším a investice do nich se rozhodně vyplatí. K tomuto tvrzení vede hned několik důvodů.

Příjemné teplo i ve velmi chladné místnosti

Od chvíle, kdy se přikryjete přikrývkou, zjistíte, jak se rychle cítíte v příjemném teple. Jednou z největších výhod peří je schopnost zachytit tělesné teplo ve výplni a udržet vás v teple po celou noc. Čím více peří naplní přikrývku, tím více tepla a izolace poskytne a vy ušetříte za vytápění místnosti.

Vysoká prodyšnost

Stejná funkce, která vás udrží v teple, vás v létě také ochladí. Peří je vysoce prodyšné, schopné odvádět pot a vlhkost od pokožky a zabrání přehřátí. Pokud máte tendenci se v noci potit, můžete přes noc udržovat rovnoměrnější tělesnou teplotu pomocí peřiny. Péřové polštáře jsou vhodné zejména ve chvílích, kdy dochází k pocení za krkem, kde objevuje nejčastěji. A navíc se budete cítit jako v bavlnce.

Lehká váha

Péřové přikrývky jsou lehké na spaní a udrží vás v teple, aniž byste přidávali další váhu a objem. Když se ochladí, nemusíte se vrstvit na další a další přikrývky. Ustlání ráno vyžaduje pouze prosté protřepání a narovnání, než vyhlazení každé vrstvy přikrývky.

Snadná údržba

Další výhodou peřin je, že se o ně nemusíte příliš starat. Věřte nebo ne, čím méněkrát je čistíte, tím lépe. Pokud je budete často čistit, prachové peří se rozpadne a ztratí schopnost izolovat. Chraňte přikrývku přehozem a nechte vyčistit profesionály pouze v případě, že se zašpiní nebo před uskladněním.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy