- Reklama -magazín

4 důvody, proč chtít terasu

Mohlo by Vás zajímat

Přemýšlíte nad terasou a nejste si jistí, zda ji dostatečně využijete? Přinášíme vám důvody, proč je pro vás terasa skvělou volbou. Inspirujte se a naplánujte si stavbu terasy ještě letos. Terasa bude ideálním prostorem, kde můžete trávit většinu roku.

1) Posezení s přáteli

Terasa je skvělým místem, kde si užijete posezení s přáteli. Je ideální naplánovat zastřešení terasy, stejně jako umístění kazetových markýz proti dešti. Zastřešením terasy získáte zvětšení prostoru svého bydlení, a to i při zhoršení počasí. Na terase by nemělo chybět pohodlné posezení, můžete sem umístit lehátka, případně houpací křeslo nebo houpačku pro děti.

2) Venkovní kuchyň

Skvělým způsobem, jak využít terasu je venkovní kuchyně. Neměl by chybět gril nebo krb, případně venkovní pec na pizzu. Ve venkovní kuchyni nesmí chybět prostor na zahradní nádobí, ať už se to týká talířů, hrnečků nebo sklenic na víno. Pokud máte hned vedle terasy za screenovými roletami vchod do domu, například rovnou do kuchyně, nádobí a kuchyňské náčiní můžete mít uložené i zde.

3) Práce, učení, cvičení

Zastřešená terasa s pohodlným posezením vám poslouží k práci, k učení, ale také ke cvičení. Nebojte se na terasu umístit ušák na sezení, kde si můžete číst, relaxovat a odpočívat. Nezapomeňte vyvést elektřinu i na terasu, abyste zde mohli používat notebook, rádio, ale třeba i využít osvětlení pomocí lampy. Na cvičení vám bude stačit cvičební podložka, případně TRX závěsný systém.

4) Zvětšení prostoru

Pokud vám neustále v domě chybí dostatečný prostor pro vaše aktivity, ať už se to týká zmíněného cvičení, využijte terasu jako zvětšení prostoru. Na terase si užijete příjemné chvíle s přáteli, oslavy s rodinou a blízkými, případně zde můžete trávit čas u učení s dětmi. A to nejen na jaře a v létě, ale také na podzim. Využijte zastřešení terasy, markýzy a myslete i na pergolu, která vám umožní terasu navíc dekorovat pomocí závěsných květináčů.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy