- Reklama -magazín

4 případy, kdy raději zavolejte zámečníka!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Pocit bezpečného domova pro nás často tvoří právě dveře a zámek. Díky nim je náš příbytek chráněn. Když dojde k jejich narušení tak není divu, že nás ovládnou emoce a ztrácíme hlavu. Proto je dobré se zklidnit před unáhlenou akcí a zavolat na pomoc zámečníky. Kdy se vyplatí volat odborníky?  

1. Zabouchnuté dveře jsou případ pro zámečnickou pohotovost 

Zabouchnuté dveře jsou noční můrou každého z nás. Odcházíte z bytu s tím, že klíče jsou v bezpečí vašich kapes či kabelky a najednou zjistíte, že zůstaly doma! V tomto případě je lepší ihned zavolat zámečnickou pohotovost. Když se budete pokoušet zámek a dveře amatérsky otevřít, tak podle zkušenosti zámečníků dojde akorát ke zničení. Takže byste ve výsledku platili víc, než za otevření dveří odborníkem. 

2. Zabouchnuté klíčky od auta

Zámečnictví Praha nabízí kompletní servis. Firma Zámečnická pohotovost se o vás postará i v případě, že si zabouchnete klíčky v autě. Opět se do auta nepokoušejte dostat sami, protože i zde hrozí nezvratné poškození zámku či dveří. Náhradní klíče u sebe nosí málokdo a dostat se svépomocí do auta je téměř nemožné. Zámečník se Zámečnické pohotovosti u vás bude do jedné hodiny od vašeho telefonátu a přijede s potřebným vybavením, díky kterému vás co nejdříve dostane do vozu. Zámečník je navíc připraven otevřít jakýkoliv zámek. 

3. Opravu autozámku neodkládejte 

Cítíte při otevírání zámku drhnutí, odpor a zámek u auta se neotevírá plynule? I v tomto případě se případě se vyplatí obrátit zámečníka Praha. Nepodceňujte prevenci a nepřesouvejte opravu autozámku na neurčito. Podle odborníků ze Zámečnické pohotovosti je tu totiž velké riziko. Hrozí, že se v tom nejméně vhodném okamžiku do auta nedostanete, nebo v něm dokonce uvíznete bez možnosti se dostat ven. Zkušený zámečník se na zámek podívá a řekne vám, jak dál postupovat. Vy se tak v budoucnu nemusíte obávat katastrofického scénáře. 

4. Ztracené klíče 

Zjištění, že u sebe nemáte klíče od vlastního bytu je opravdu nepříjemná záležitost. Přemýšlíte, kde jste mohli klíče zapomenout, ale nic vás nenapadá. V tomto případě je opět vhodné co nejrychleji volat zámečníka, který by vám měl vyměnit celou bezpečnostní vložku. I když je ze zákona povinné všechny nalezené klíče odevzdat na policii či ve ztrátách a nálezech obecního úřadu, tak nikdy nevíte, komu skončili v rukou. Proto volejte odborníka, který vám pomůže s výměnou zámku a do vašeho bytu se tak případný zloděj nebude mít šanci dostat.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy