home Bydlení Buďte originální, zařiďte si dům v kanadském stylu

Buďte originální, zařiďte si dům v kanadském stylu

Kanadský styl se v poslední době stal velkým hitem. Jde o neotřelý design inspirovaný domky na kanadském venkově. Jde o kouzelná místa, kde lidé žijí v souladu s přírodou. Nejde však o žádné polorozpadlé chatky někde v divočině. Pokud právě zařizujete bydlení či přemýšlíte o rekonstrukci, nepřestávejte číst.

V jednoduchosti je síla

Jde o rustikální styl, který si skvěle padl do noty s moderní technikou. Nebojte se experimentovat. Jelikož je Kanada přeci jen v chladnějším podnebí, dům je spíše robustnějšího rázu. Ochlazovač vzduchu je tedy skvělý společník pro letní počasí. Tento styl se vyznačuje především dvěma materiály

  • kamenem
  • dřevem

Kámen je skvělý nejen v zimě, ale především v létě. Zadržuje totiž chlad a zároveň nevpustí horko dovnitř. Stropní ventilátor je typickým doplňkem do ložnice. Pomáhá při cirkulaci a ochlazování vzduchu. Nezapomeňte na bytelný a kvalitní dřevěný nábytek. Oblíbené je dřevo javoru a dubu.

Pokud už máte po rekonstrukci, můžete si v kanadském stylu zařídit pouze vnitřek domu či bytu. Dřevo a kámen se dá jednoduše zkombinovat a nabízí velké množství variací. Přenosná klimatizace je řešením, pokud v domě nemůžete provést standartní instalaci. Moderní vymoženosti s tímto stylem dobře ladí. Zkuste sehnat stěnu na televizi z kvalitního dřeva.

Kámen a dřevo, nerozlučné duo

Zařízení kuchyně vám bude každý závidět. Kamenné obklady a podlaha budou skvěle ladit s dřevěnými skříněmi a linkami. Pořiďte si vestavěnou troubu, lednici a nerezový ventilátor. Nerez vůbec jde s kamenem a dřevem skvěle dohromady. Vybavte si vaše království podle posledních trendů

Pokud stále váháte, představte si, jaké by to bylo, mít takto zařízený dům. Nebo klidně chatu, kde budete trávit volný čas. Pokud investujete do kvalitních materiálů, vytvoříte si útulné prostředí, které vydrží ve skvělém stavu po celý život. A vždy bude dobře vypadat.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář