home Bydlení, Design, Interiér, Zboží Bytový textil dodá interiéru ten pravý šmrnc

Bytový textil dodá interiéru ten pravý šmrnc

Aktuální trendy interiérového designu jsou často v rozporu s potřebami mnohých z nás. Jednoduché linie často s minimem kontrastů se sice tak snadno neokoukají a určitě odpovídají módní vlně, na které dnes většina interiérů pluje, ovšem na každý se v takovém prostředí musí cítit dobře. Někdy může dům či byt působit až sterilně a v takovém prostředí se nežije dobře a jen těžko jej lze nazývat domovem. Jak na to, abychom šli takzvaně s dobou a zároveň se doma cítili co nejlépe? Zaměřte se na bytový textil a doplňky obecně, a velmi rychle tak proměňte váš interiér v útulné místo.

Záclony

Máte dojem, že záclonám už dávno odzvonilo? A vidíte, právě to je velký omyl. Nemusíte je dávat do každé místnosti, ale například obývacímu pokoji či ložnici záclony a závěsy vyloženě sluší. Naopak do kuchyně nejsou úplně praktické, z důvodu vyšší koncentrace výparů a mastnoty, která na nich ulpívá. Ovšem obývák dokáží správně zvolené záclony proměnit doslova v kouzelné místo. Jednoduché a dostatečně dlouhé záclony padnou do každého interiéru a jsou i vhodným prvkem pro ochranu soukromí, zejména tam, kde jsou velká okna až na zem.

Povlečení až na prvním místě

Výběr toho správného povlečení také není radno podcenit. Nejen, že v povlečení z kvalitních materiálů se vám bude mnohem lépe spát, ale pěkný design navíc dokáže s interiérem ložnice doslova divy. Povlečení může také vhodně doplnit barevné ladění celého prostoru nebo podtrhnout jinak nevýrazný design.

Chcete změnu, začněte u bytového textilu

S bytovým textilem obecně dokážete proměnit váš domov během krátké chvíle ve zcela jiné místo. Stačí převést povlaky na polštářích v obývacím pokoji a jinak decentně laděné místo se může proměnit v pestrobarevnou oázu plnou nové jarní energie. Přestanou vás barvy bavit, pak jednoduše jednou za pár let vyměníte závěsy či záclony za jiné, není nic snazšího.

 

 

 

 

________________________________________________________

Moderní závěsy na míru – ušijeme vám závěsy dle vašich požadavků.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář