- Reklama -magazín

Chtěli byste žít na zámku? Můžete!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Toužíte bydlet na skutečně luxusním místě, které zapadne do vašeho životního stylu? Už se dlouho poohlížíte po historických budovách? Chtěli byste zakořenit přímo na zámku? Nyní můžete! A ani se nebudete muset stěhovat ze svého současného domu! Profesionální štukatéři totiž promění váš interiér k nepoznání.

Žít na zámku je IN

Stále více lidí by se rádo vrátilo do historie a alespoň na chvíli si zkusilo žít na zámku. Přece jen je to stále zahaleno špetkou tajemství, aristokracie a luxusu.

V současnosti naštěstí není nic nemožné! Dokonce i vy si můžete připadat jako vladař před stovkami let! Díky uměleckému štukatérství společnosti Stuccodecor může i váš dům připomínat luxusní panství ze středověku.

Staré techniky se vrací k životu

Štukatérství je povolání, které v posledních dnech pomalu vstává z popela. Konvence se totiž uvolnily a už není dáno, jak by váš interiér měl ideálně vypadat. Dekorační lišty, římsy, rozety, nástěnné a nástropní malby jsou proto povolenou a v poslední době velmi žádanou výzdobou. A nemusí být vůbec přeplácané nebo kýčovité.

Například stropní rozety jsou velmi decentní a elegantní. Už nemusíte složitě vymýšlet jednotlivé dekorativní prvky do svého interiéru. Můžete jednoduše oslovit společnost Stuccodecor, a ta vám vytvoří decentní a stylový interiér na míru.

Firmu Stuccodecor navíc můžete osobně navštívit v Říčanech u Prahy.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy