home Architektura Chtěli byste žít na zámku? Můžete!

Chtěli byste žít na zámku? Můžete!

Toužíte bydlet na skutečně luxusním místě, které zapadne do vašeho životního stylu? Už se dlouho poohlížíte po historických budovách? Chtěli byste zakořenit přímo na zámku? Nyní můžete! A ani se nebudete muset stěhovat ze svého současného domu! Profesionální štukatéři totiž promění váš interiér k nepoznání.

Žít na zámku je IN

Stále více lidí by se rádo vrátilo do historie a alespoň na chvíli si zkusilo žít na zámku. Přece jen je to stále zahaleno špetkou tajemství, aristokracie a luxusu.

V současnosti naštěstí není nic nemožné! Dokonce i vy si můžete připadat jako vladař před stovkami let! Díky uměleckému štukatérství společnosti Stuccodecor může i váš dům připomínat luxusní panství ze středověku.

Staré techniky se vrací k životu

Štukatérství je povolání, které v posledních dnech pomalu vstává z popela. Konvence se totiž uvolnily a už není dáno, jak by váš interiér měl ideálně vypadat. Dekorační lišty, římsy, rozety, nástěnné a nástropní malby jsou proto povolenou a v poslední době velmi žádanou výzdobou. A nemusí být vůbec přeplácané nebo kýčovité.

Například stropní rozety jsou velmi decentní a elegantní. Už nemusíte složitě vymýšlet jednotlivé dekorativní prvky do svého interiéru. Můžete jednoduše oslovit společnost Stuccodecor, a ta vám vytvoří decentní a stylový interiér na míru.

Firmu Stuccodecor navíc můžete osobně navštívit v Říčanech u Prahy.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář