- Reklama -magazín

Stylové domácí automaty na vodu

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Zapřemýšleli jste už někdy nad tím, že si domů pořídíte automat na vodu? Možná jste měli pochybnosti o tom, zda se vůbec takový přístroj do domácnosti hodí. Řešení ale více než jednoduché. Pokud máte skutečně pocit, že výdejník klasického „kancelářského“ stylu je pro váš domov moc, představujeme vám domácí ergonomické řešení automatu. Výrobci se dnes již doslova předhánějí, kdo přijde se stylovějších designem.

Automaty na vodu jsou obecně velmi komplexní ale zároveň také jednoduchá zařízení. Ke kvalitní pitné vodě musí zkrátka být vždycky co nejblíže. Pojďme se proto podívat na dva modely automatů na vodu. Oba kandidáti fungují také na jiném principu. Oba druhy jsou ale velmi praktické a servírovat vám budou tu nejlepší vodu.

Stolní model ONYX

Automaty na barelovou vodu jistě všichni dobře znáte. Klasický přístroj s velkým barelem v horním prostoru. Jak funguje? I v domácím stolním provedení, jakým je model ONYX, si zachovává stejné kvalitní funkce jako výdejníky klasické velikosti. V základu jsou možnosti úpravy teploty vosy. Vodu velmi rychle shladí, ale také ohřeje. Dopřát si tak můžete velmi rychle nápoje, jež vyžadují tepelnou úpravu.

Jakožto domácí výdejník má nainstalované důležité bezpečností pojistky proti vařící vodě. Samozřejmostí je také stoprocentní hygiena. K tomu je ONYX vyroben kompletně z nerezových materiálů. Mezi elegantní prvky automatu ONYX patří stylové LED osvětlení a integrovaná elektronická tlačítka.

Výdejník na vodovodní řad – Stolní model Practice TOP POU

Automaty na vodovodní řad fungují rozdílně než ty barelové. Připojují se totiž přímo na vodovod. V praxi to mimo jiné znamená i nutnost užití vodovodní filtrů. V kohoutkové vodě se totiž může čas od času objevit například zbytek chlorů z čističky.

Stolní model Practice TOP POU disponuje stejnými funkcemi jako větší modely. Vodu je možno shladit i ohřát, má bezpečnostní pojistku a důležité vnitřní nerezové zpracování. Jistě vás překvapí také velmi stylový stříbrný design.

Pro více informací o automatech na vodu přejděte na https://www.stolnivoda.cz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy