- Reklama -magazín

CNC stroje k dělení různých materiálů

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Jakmile zákazník naváže spolupráci se společností Awac, tak je skvělé, že služby mu budou poskytovány komplexně. Pokud se hovoří například právě o cnc strojích, tak se můžete těšit na jejich servis, prodej, ale třeba i montáž. Typologie řezání paprskem je pestrá, řezat můžete laserem, paprskem, plazmou, ale třeba i plamenem. Záleží jen na vás, co si vyberete. Pro své zákazníky nabízí společnost Awac dále také stroje jako například frézky, plazmové a autogenní stroje, stroje pro řezání vodním paprskem, stroje pro řezání trubek a podobně. Naleznete zde veškeré činnosti, které potřebujete k tomu, abyste i váš materiál dobře a rychle rozdělili. Každý, kdo potřebuje při výrobě přesné řezání, tak by měl technologii cnc strojů využít, protože díky tomu, přesného řezu vždy docílí.

Servis cnc strojů pro každého zákazníka

Servis cnc strojů je pros společnost Awac také samozřejmostí. Pokud i vy, jako zákazník, potřebujete například servis cnc dělicích strojů Microstep, a to pro autogenní, laserové, plazmové a vodní řezání, a to včetně plazmových zdrojů, filtračních jednotek a vodních pump.  Další služby, které jsou spojeny s cnc stroji, jsou například záruční a pozáruční servisy cnc strojů, ale také repase a přestavby cnc strojů, přesně tak, jak si zákazník bude přát.

Vždy v pohotovosti online i na dálku

Krom toho, že celá řada služeb se dá zajišťovat osobně a napřímo, tak funguje i servisní pohotovost. Jedná se o celou řadu věcí, na které přijdete, když potřebujete servis cnc strojů narychlo, nebo řezání vodním paprskem a to online nebo na dálku. Servisní středisko se na dálku propojí přímo se strojem a je prováděna diagnostika a následný servis. Jedná se o velice rychlou práci s cnc strojem, takže jsou eliminovány a vyloučeny zbytečné průtahy. Servis cnc strojů je tímto způsobem proveden ihned, aby zákazník mohl zase pracovat.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy