- Reklama -magazín

Ostýcháte se mluvit na veřejnosti? Možná potřebujete řečnický pult

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Možná je to tím, že vám do vínku nebyl dán dostatek výřečnosti. Možná by ale stačilo, kdybyste se při svém řečnickém projevu mohli postavit za řečnický pult. Řečnické pulty totiž působí nejen jako fyzická opora, o kterou se můžete doopravdy opřít, ale především jako jakási psychická bariéra mezi řečníkem a publikem. Pokud ve firmě pořádáte čas od času nějaká školení, na kterých vystupují řečníci z vlastních řad firmy i odjinud, je dobré jim řečnický pult dopřát. Budou se při svém projevu cítit mnohem jistěji.

K čemu jsou dobré antistatické rohože?

Řečnické pulty, stejně jako dílenské skříně, dílenské stoly ponky a pojízdné mřížové kontejnery seženete v super kvalitě a za bezvadné ceny v e-shopu extera.cz. Jmenovaný sortiment, například dílenské skříně na nářadí, naleznou uplatnění v různorodých dílnách a průmyslových provozech. Je skvělé, že můžete vybírat takový dílenský nábytek, který bude vzájemně kompatibilní, to znamená, že budete moci jednotlivé prvky různě kombinovat. Součástí každého dílenského vybavení by měly být i rohože na podlahy, které zajistí všem zaměstnancům maximální bezpečí. Například takové antistatické rohože dokážou naprosto dokonale odvádět nahromaděnou elektrostatickou energii z těla. Tím bude ochráněna veškerá jemná elektronika před elektrostatickými výboji.

Zboží nejen vyrábíte, ale i expedujete? Pořiďte si plastové nádrže na naftu!

Pokud je součástí vašeho dílenského snažení také přeprava, potřebujete určitě mít co dávat do nádrže přepravních vozidel. V tom případě se vám určitě budou hodit nádrže na naftu. Tedy takové nádrže, které vám umožní mít naftu bezpečně uloženou a kdykoliv po ruce. Plastové nádrže na naftu si můžete mít jako dvouplášťové mobilní nadzemní plastové nádrže na naftu. Odolávají mechanickému poškození, což určitě oceníte ze všeho nejvíce.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy