- Reklama -magazín

Děti mají rády pestré vzory, komiksové a pohádkové postavičky ale také hrají prim

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Když se řekne dětské povlečení, všem se asi vybaví spoustu různých pastelových barev. Naše nejmenší je třeba zaujmout a potěšit, o to raději pak budou každý večer usínat. Takovéto povlečení nutně musí splňovat veškeré normy, být zdravotně nezávadné a testované. Na nás je kromě výběru motivu i volba materiálu – a ta bude hodně těžká. Některým dětem se bude líbit klasická bavlna, jiným zase spíše polyester pro svou vzdušnost a jemnost.

Praktické zapínání na zip je dnes moderní, knoflíky nejsou pro malé děti moc ideální!

Dětské povlečení s knoflíky by mohlo být potenciálně nebezpečné, hovoříme teď hlavně o úplně nejmenších předškolácích. Lepší bude pořídit povlečení se zapínáním na jemný zip, ale samozřejmě – záleží na individuálním rozpoložení. Záleží ale také na vzorech, ze kterých dejte ideálně svým ratolestem vybrat. Pro ty nejmenší je to třeba populární Mickey Mouse, trochu odrostlejší a školou povinné děti pak ocení třeba motiv Star Wars. Samozřejmě bychom neměli opomenout ani studenty, kteří ocení třeba povlečení New York nebo siluety dalších světových velkoměst. Berme v potaz i fakt, že dětská fantazie doslova a do písmene nezná mezí! Klíčové však nejsou jen barva a vzor, ale rovněž také materiál…

Stálost barev a tvaru také potěší, ideální dětské povlečení by také mělo být příjemné na omak – v zimě zahřát a v létě ochladit. Možná i proto uspěje třeba mikroplyš, jinak také stoprocentní jemně tkaný polyester. Nezapomeňte povlečení také doplnit kvalitním prostěradlem a především matraci, dětská záda a krk si také zaslouží masáž kvalitním polštářem z paměťové pěny. Zkrátka a dobře, kvalitní komplet do dětských pokojů se rozhodně hodí!

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy