home Bydlení, Stavba Dřevěné vazníky

Dřevěné vazníky

V našem sortimentu najdete moderní střešní vazníky ze dřeva, na jejichž výrobu se dlouhodobě specializujeme. I když nové materiály přibývají, dřevo je už po staletí velice oblíbený a osvědčený stavební materiál. Tyto střešní vazníky se používají ke konstrukci kovů. Pořádný dům se ale neobejde ani bez kvalitní podlahy.

Proto nabízíme i podlahové dřevěné vazníky, které jsou zapotřebí při plánované rekonstrukci podlah. Našim zákazníkům dodáváme i takové vazníky, z nichž se dají postavit kolmé stěny. Od roku 1994, kdy jsme v Karlovarském kraji začali podnikat, jsme se vypracovali a získali nejen řadu spokojených obchodních partnerů, ale i neocenitelných zkušeností. Dnes patříme k uznávaným certifikovaným společnostem. Sledujeme novinky v našem oboru a neustále se zdokonalujeme ruku v ruce s tím, jak se mění moderní technologie.

Díky našemu špičkovému výrobnímu a technologickému potenciálu jsme schopni vypořádat se se všemi projekty, které nám klienti předloží. A to i včetně těch, které vycházejí z konstrukce, založené na styčníkové desce. Náš profesionální tým dokáže po odborné stránce posoudit i technologické vazby, které jsou s tímto typem konstrukce spojené. Kromě klasických dřevěných vazníků u nás zákazníci nakoupí i venkovní palubky, které jsou mimořádně kvalitní a odolné i díky tomu, že používáme správnou techniku vysoušení dřeva.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář