- Reklama -magazín

Kubánská dovolená, nebo Kuba přímo doma!

Mohlo by Vás zajímat

Plánujete dovolenou na Kubě? Tato ostrovní země je velice přátelská a okamžitě si ji zamilujete. Chceme u vás sejmout břímě starostí, a proto vám rádi pomůžeme zařídit víza na Kubu. Nemusíte přemýšlet, jak při žádosti o víza postupovat. Raději se soustřeďte na to, jak budete během dovolené na Kubě lovit ryby, pozorovat z bezpečí lodě rejdění žraloků, užívat si nádherné přírody a poznávat podmořské krásy díky potápění.

Byl by doslova hřích neochutnat během pobytu v tomto nádherném cípu země kubánský rum, který patří k proslulým alkoholickým nápojům s bohatou historií. Pokud mu skutečně přijdete na chuť, můžete si ho kdykoli objednat i v našem internetovém obchodě, který se specializuje na kvalitní kubánské lahůdky.

K nim patří i lahodná kubánská káva, silná, jemná, prvotřídní kvality. Prostě 100% arabika, jak má správně vypadat. Sbírá se ručně v úžasné přírodě kubánského pohoří Sierra Maestra a Sierra Escambrey. I tento vynikající nápoj, pro Kubu rovněž charakteristický, máme permanentně v nabídce našeho e-shopu. K nezaměnitelným kubánským produktům patří i velice oblíbený třtinový cukr. Zapomenout nesmíme ani na fantastické kubánské doutníky, které proslavily mnohé slavné osobnosti, k nimž patří zejména známý britský politik Winston Churchill. Jeden druh je dokonce po této ikonické historické osobnosti pojmenován.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy