- Reklama -magazín

Dřevo-shop nabízí schodnice šité na míru

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Také přemýšlíte, jak vyřešit problém s patrem? Jaké schody si vyberete a co je pro vás to pravé ořechové? Na trhu najdete obrovské množství typů dřeva, z kterého lze snadno vybrat. Dřevěné schodnice jsou ideálním řešením do patra. Vyberte si přesně to, co potřebujete.

Vyřešte patro u vás doma

Cena materiálu v porovnání s kvalitou je velmi příznivá. Dřevo-shop tak patří k správné volbě na cestě bydlením.

Nejčastěji lidé vybírají do svých domovů bukové schodnice nebo dubové schodnice. Schodišťový stupeň buk a další typy jsou vyráběny z dobře vysušené dubové nebo bukové spárovky, její síla má až 4 cm. Třídu kvality dosahuje v tomto značení: AA – AB. Povrch schodnic je oboustranně broušený, což představuje výhodu v okamžitém lakování. Navíc mají schodnice ofrézovanou čelní hranu.

I barva je důležitým rozhodnutím

Je vaší představou přírodní bílá, lehce nebo více pařená, nebo naopak rustikál? Další možnost představuje cink. Schodnice jsou dodávány v různých délkách. Vše se řeší podle použitého materiálu a délka se pak pohybuje v rozmezí 20 cm do 400 cm, šířka pak od 20 cm do 100 cm.

Zábrana na schody

Pro vlastní ochranu i je dobrým řešením zábradlí. Ke schodnicím dub i ke schodnicím buk si barevně sladíte přesně podle vašeho přání. Na konec si doplňte madla, stupnice, podstupnice, bočnice i hlavní sloupky podle vašich představ. Na základě domluvy si je doporučováno si nechat udělat povrchovou úpravu schodnic kvalitním lakem.

Dodávka je bez problémů

Vůbec se nemusíte bát způsobu dodávky, je několik variant, z nichž můžete vybírat. O dřevěné schodnice z buku i dubu je dobře postaráno, nemusíte se bát. Jsou zabaleny do fólie.

Dřevo-shop vám nabízí možnost využít vlastní dopravu. Další variantou pak je volba osobního odběru na pobočce. Pokud potřebujete odebrat velké množství, pak by pro vás bylo řešení v kamionové dopravě.

LivingHome on Facebook

4 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejnovější příběhy