- Reklama -magazín

Ty nejlepší kamenické služby

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Chystáte se zmodernizovat koupelnu, kuchyň, nechat si vyrobit parapety, anebo schody z kamenné žuly, anebo hledáte kvalitní kámen na výrobu pomníků na hroby? Výborným řešením pro vás je bezesporu firma ,, Kamenictví Skřivany“, zabývající se kamenickými pracemi všeho druhu. Specializujeme se na výrobu urnových hrobů, pomníků na hroby, doplňků na hroby, přípisy na hrob, renovace hrobů a další kamenickou práci. Začínali jsme původně výrobou kamenných hrobů a hrobek a postupně jsme se zdokonalili a zaměřili výrobu i na žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, obklady fasád, krbů, parapetů. Klademe vysoký důraz na spokojenost zákazníků.

Jedinečné kamenné doplňky

Kamenné výrobky dodají nejen hrobu, ale i vašemu interiéru doma naprosto jiný rozměr. Mezi doplňky na hroby patří nádherné žulové lampy, kamenné vázy na hrob, kamenné urny, nerezové lampy a specializujeme se i na nejrůznější kamenné doplňky pro jednohroby, dvouhroby a urnové hroby. Jednotlivé zakázky se snažíme uskutečnit v co nejkratším termínu a odvádíme pouze prvotřídní a kvalitní práci. Na naše služby se můžete kdykoliv spolehnout a kontaktovat nás ohledně jakékoliv objednávky. Vždy vám vyjdeme vstříc, poradíme s výběrem kamenné desky a doporučíme ten nejvhodnější materiál právě pro vaši kamenickou práci.

Doporučíme, poradíme, vyrobíme

Mezi naše oblíbené služby patří třeba výroba gravírovaného fota na hrob, nejrůznější přípisy na hrob, kde vám doporučíme typ písma, ale také renovace hrobů, pomníků a kamenných uren slibuje tu nejlépe odvedenou kamenickou práci od našich skvělých kameníků. Tito kamenící mají dlouholetou praxi při výrobě kamenných doplňků a vždy se snaží zdokonalovat a svou práci neustále vylepšovat. Myslete na své milované pozůstalé a vyberte si z široké nabídky urnových hrobů, jednohrobů, nebo dvouhrobů v naší fotogalerii. Nabízíme pouze ten nejkvalitnější materiál, jakým žula bezesporu je a slibujeme nízkou cenu a vysokou životnost jednotlivých kamenných výrobků.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy