- Reklama -magazín

Fotoobrazy promění vaše vzpomínky v originální dekoraci

Mohlo by Vás zajímat

Pečlivě jste vybírali a ladili každý detail v interiéru vašeho domu a nemůžete přijít na to, co jen chybí k tomu, aby vše bylo dokonalé a vy jste cítili skutečné kouzlo domova? Někdy postačí skutečně málo, aby se jinak dokonalý dům či byt proměnil v domov. Náš dnešní článek vám přináší tip, díky kterému získáte originální dekoraci, a navíc vám bude připomínat některý z důležitých okamžiků vašeho života, řeč bude totiž o fotoobrazech.

Co je fotoobraz?

Pokud si pod pojmem fotoobraz představujete pouze velkoformátovou fotografii, pak vás vyvedeme z omylu. Jedná se totiž skutečně o obraz. Na polo-lesklé či matné plátno té nejvyšší kvality jsou tištěny vámi dodané fotografie. Potištěné plátno následně schne 48 hodin ve stočené podobě, jen tak lze docílit dokonalé fixace barev. V dalším kroku je potom plátno pečlivě napnuto na předem připravený dřevěný rám a v ten moment je váš originální fotoobraz ve své finální podobě na světě.

Jaké fotografie jsou na fotoobrazy vhodné?

Nemusíte se obávat, že by cenu, jinak cenově velmi příznivého, fotoobrazu navýšily náklady na profesionálního fotografa. Fotoobraz může totiž vzniknout z každé fotografie v dobrém rozlišení, to je zapotřebí zejména pro obrazy větších rozměrů. Vybírat totiž lze z celé řady rozměrů od malého čtvercového obrazu o rozměrech 20 x 20 cm až třeba po více jak metrové obrazy.

Na co nezapomenout?

Při výběru fotografií, které chcete proměnit v jedinečné obrazy, určitě myslete na to, že část plátna (asi 3 cm) bude nutné zahnout při upevnění na rám. V této části fotografie by tedy neměly být žádné důležité detaily fotografie, ty nejlépe vyniknou ve středu plátna.

Tip na závěr: Blíží se Vánoce a pro všechny ty, kteří hledají originální dárek pro své blízké by právě fotoobrazy mohly být tím pravým. Stačí mít k dispozici vhodnou fotografii a překvapení pod stromeček můžete mít během pár dnů doma. Bez běhání po obchodech a zbytečného stresu 🙂

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy