- Reklama -magazín

Vyměňte staré za nové – ponechte si pouze solitér

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Už delší dobu zvažujete, že vyměníte stávající starý nábytek ještě po babičce za nový? Modernizace vžene do interiéru nový vítr svěžesti. Starožitný nábytek je krásný, má své kouzlo, ale pokud se jim obklopíte přespříliš, může působit stísněně.

Starožitný nábytek, jako je křeslo, pohovka, kredenc, komoda, knihovna, vitrína, zrcadlo, hodiny a další…má své nezaměnitelné kouzlo a určitě i vysokou cenu. Nicméně pokud máte domácnost kompletně vybavenou starožitnostmi, můžete se za nějaký čas jako starožitnost cítit i vy.

 

Moderna + historický solitér

Dnes se upřednostňují minimalisticky a světlounce vybavené interiéry a má to svůj důvod. V takové domácnosti může člověk volně dýchat. Navíc pokud je jedno vedle druhého starožitnost, zaniká půvab daného nábytku. Kdežto solitérní kousek krásně rozkvete a vynikne mezi moderně laděným vybavením. Ano, máme na mysli spojení moderny s kouskem historie a věřte, že to vůbec nevypadá špatně. Jen se musí vědět, jak na to.

Za staré nové

Když se zaměříte, na výkup nábytku Praha, zjistíte, že za některé vaše historické kousky můžete zařídit kompletně celou domácnost něčím moderním. Ano určitě dnešní nábytek nevydrží tolik, co ten starý, poctivě dělaný a většinou z masívu nikoliv dřevotřísky. Ale musíte si sami rozhodnout, zda chcete žít mezi vzpomínkami a stát se součástí starožitného nábytku nebo si zařídit kompletně celou domácnost, která ožije.

Nikdo neříká, že vás výkup nábytku musí zbavit úplně všech kousků. Velmi stylově a originálně vypadají solitérní kousky, které teprve následkem toho, že jich není v bytě přehršel, vystoupí ze stínu a ožijí. Jen se musí dobře sladit s barvami, zvolenými materiály a novým nábytkem. Pokud se vám to však povede, dáte teprve vyniknout originálnímu kusu nábytku po vaší babičce či pratetě. Ať už je to vitrínka v obýváku, komoda v ložnici, konferenční stolek nebo křeslo v relaxační zóně.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy