- Reklama -magazín

Halloweenská výzdoba, aneb dýněmi to jen začíná!

Mohlo by Vás zajímat

Do Halloweena zbývá už jen něco málo přes týden času, možná jste se ještě nedostali k tomu, abyste si vytvořili pěknou strašidelnou výzdobu, kterou vaše děti určitě ocení. Máme pro vás, opět po roce, pár tipů, jak si udělat tyto svátky pěkné a spolu s dětmi si užít při výzdobě také trochu legrace.

Dýněmi to možná začíná, ale určitě nekončí…

Bez dýní by to určitě nebyl ten pravý Halloween, na tom se jistě shodnou všichni milovníci tohoto, u nás ještě stále dost nového, svátku. Dlabání a vyřezávání dýní sice znamená hodně nepořádku, ale také je to moc prima. Každý rok můžete vyřezat dýně trochu jinak, postupem let možná získáte takovou zručnost, že budete schopni vyřezávat skutečná umělecká díla.

A když vás vyřezávání nebaví?

Ani to nemusí být žádná překážka, dýně jsou pěkné i nevyřezané a poslouží i tak jako vkusná dekorace. Nakupte si různé tvary a barvy a doplňte je třeba o podzimní listy, uvidíte jak pěknou i originální tak získáte výzdobu.

Do vázy větve a pěkně ozdobit

Moc krásná dekorace, jež vás nebude stát téměř žádné peníze může vzniknout z pěkných větviček a pár aršíků barevných papírů a ubrousků. Vyberte nějaké pěkně rostlé, tedy větvené, větve a umístěte je do vázy. Na ně pak rozvěste nejrůznější dekorace, které si může snadno vyrobit z barevného papíru nebo také papírových ubrousků.

Z barevných papírů vystřihněte třeba netopýry, pavouky a malé dýně, z ubrousků potom můžete snadno vyrobit malé bubáčky. Na hlavičku použijte víčko od lahve, to obalte papírovým ubrouskem bílé barvy tak, abyste pod víčkem uvázali provázek. Vznikne vám tak hlavička, kam nakreslíte oči a ústa a zbytek ubrousku bude splývat jako tělo malého ducha… Jednoduché a efektní. Takto vyrobené bubáky můžete navázat na sebe a vytvořit z nich řetěz nebo je pověsit jako jednotlivé ozdoby spolu s dalšími na větve nebo třeba stropní světla apod.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy