- Reklama -magazín

Autozastavárny Praha – Potřebujete peníze? Můžete zastavit svůj vůz

Mohlo by Vás zajímat

Vynikajícím servisem v současnosti velmi oblíbených autozastaváren Praha dokáže pomoci lidem, kteří naléhavě potřebují peníze. Fungují úplně stejně jako běžné zastavárny, které jste už nejspíše někdy navštívili. Jak se dočtete tady, počet lidí, kteří využívají služeb zastaváren, roste. Přijdete s nabídkou nějakého zboží, zastavárník ho ohodnotí, a během krátké doby můžete odejít domů s určitým finančním obnosem.

Řešení, když banky zamítnou žádost o půjčku

Výhodou zastavování auta je skutečnost, že můžete získat i větší množství peněz, protože automobil představuje samozřejmě mnohem vyšší hodnotu než třeba počítač či televizor, pokud byste nesli do zástavy například spotřební elektroniku. Pokud tedy potřebujete peníze na nějaké účely a u bank i nebankovních společností vám žádost o půjčku zamítnou, vaší šancí se stává autozastavárna.

Vaše bonita se zvyšuje

Pokud zvolíte řešení v podobě zástavy automobilu, vzniká vysoká pravděpodobnost, že vaše žádost o půjčku touto formou bude schválena. Proč? Jednoduše proto, že zde ručíte svým automobilem. Tím samozřejmě stoupá vaše bonita. Zastavárníkovi dáváte do rukou svůj automobil, takže nemusí mít strach, že své peníze nedostane zpátky.

Autozastavárny Praha – nikdo v nich nezkoumá vaši finanční minulost

Zastavení vozu patří mezi jeden z typů půjčky bez registru, a jak píší v tomto článku, je stále oblíbenější. Při zastavování automobilu nikdo nezkoumá vaši finanční minulost. To je rozdíl proti půjčce od banky. Proto šanci zastavit automobil má každý jeho vlastník. Nabízí totiž určitou hodnotu, která tvoří záruku. Pokud automobil nebude vyplacen, zastavárna s ním může volně disponovat.

Suma závisí na stavu vozidla

Jak velkou sumu peněz můžete při zastavení vozidla získat? Nelze to předem určit, všechno totiž závisí na vašem automobilu a jeho konkrétní hodnotě. Ta je samozřejmě u každého posuzovaného vozu úplně jiná. Záleží na značce vozu, jeho stáří, tedy roku výroby, počtu najetých kilometrů, celkovém technickém stavu i dalších zkoumaných faktorech.

Váš vůz posoudí zkušený technik

Nemusíte mít obavy, že váš vůz bude hodnotit nějaký laik od stolu, aniž by si ho předem prohlédl. Oceňování automobilů mají na starosti zkušení technici, kteří mají odborné znalosti a v oblasti auto-moto se pohybují delší dobu. Dokážou tedy jeho stav kvalifikované posoudit. Nebojte se tedy, že by ocenění nebylo objektivní.

Můžete získat až 80 % hodnoty automobilu

V optimálním případě můžete za svůj vůz získat půjčku až ve výši 80 % z jeho aktuální ceny. Když se tedy informujete na aktuální cenu svého vozu, jedná se pak již o zajímavé částky, zejména nabídnete-li novější vůz v dobrém stavu. Se získanými penězi můžete potom dále volně nakládat, například je někam investovat. Obvyklé jsou také dvě formy zástavy.

Termín vyplacení si určíte sami

U prvního typu zástavy jednoduše dostanete za svůj vůz ihned peníze a automobil po dobu zástavy stojí na hlídaném a také pojištěném parkovišti. Díky tomu ho nikdo nepoškodí, a i kdyby, pojišťovna by škodu uhradila. Většinou je délka takového úvěru flexibilní a výhodnější z pohledu poplatků. Smlouva se dá prodloužit a v podstatě si tak sami určíte, kdy vůz vyplatíte a odjedete s ním.

S vozem můžete jezdit i během zástavy

Druhá možnost zástavního práva nabízí, že můžete s vozem jezdit i v době, kdy už je v zástavě. V tomto případě ale poplatky už nejsou tak výhodné, jako u první varianty. Na druhou stranu získáváte možnost vůz užívat i během zástavy, což může být pro vás důležité, pokud auto dejme tomu využíváte ke své práci. Záleží na vás, co je pro vás výhodnější řešení.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy