- Reklama -magazín

Halloweenské dekorace pro váš dům i zahradu

Mohlo by Vás zajímat

halloween-dyne-s-domkyNěkteré z vás možná oslavy Halloweenu nikterak neoslovily a držíte se striktně našich starých dobrých českých tradic. Pro jiné, ale může být právě tento svátek příjemnou příležitostí, jak strávit kreativní chvilku s dětmi a možná i proměnit svůj dům, byt nebo dokonce i zahradu v pohádkově strašidelné a zároveň podzimně milé místo. Pokud patříte do druhé skupiny, možná v našem článku najdete inspiraci, jak letos udělat Halloween ještě více zábavný a hravý.

Strašidelná párty na zahradě

Strašidla a dýně k tomuto svátku neodmyslitelně patří, pokud se necítíte dostatečně zruční na to, abyste vyřezávali dýni, můžete ji ozdobit i nevyřezanou a nevydlabanou. Dokonce vám i déle vydrží a i tak poslouží jako velmi vkusná dekorace. Můžete ji nabarvit nebo jich několik různých druhů umístit jako přírodní dekoraci na sloupek plotu či rozmístit spolu s různými lucernihalloween-zapichyčkami do zahrady. Strašidla vyrobíte snadno, i bez velké zručnosti. Postačí vám pár prostěradel nebo ještě lépe starých záclon (ty budou krásně vlát ve větru a déšť je tolik nepromočí. K výrobě strašidel bude ještě zapotřebí tyče, na které umístíte cokoliv, díky čemu bude strašidlo mít správný tvar. Může to být hrnec, poničený balon, tak vznikne hlava. Uděláte-li více strašidel v kruhu, vznikne efektní sjezd strašidel přímo na vaší zahradě, záclony k sobě přivažte, ať se strašidla drží za ruce a iluze je zcela dokonalá. Zejména až zafouká první vítr. Zbylo vám více záclon? Ozdobte jimi vstupní dveře. Z kusu pytloviny a vhodné látky můžete vyrobit pěknou čarodějnici a umístit ji na koště. Košťata sama o sobě jsou trefnou halloweenskou dekorací, hodí se i do interiéru.

Pavouci a netopýři vítáni

I svůj domov můžete proměnit v podivné a strašidelné doupě. Dýněmi to jen zahalloween-netopyričíná. Vyrobte si zápichy do květináčů z papíru a špejlí. Obujte vaše židle do dýňových botiček. Postačí vám sytě oranžové ponožky nebo kousky látky, ty vycpěte, nalepte strašidelný obličej a vršek svažte provázkem a nařaste a židle upoutají pozornost a také získáte na čas velmi dobru ochranu proti poškrábání podlahy 🙂 Na zeď můžete umístit skupinu netopýrů, postačí černý barevný či lepicí papír. A do několika rohů nezapomeňte nalákat pár pořádných pavouků. Můžete použít chlupatý černý drátek a trochu lepidla, kterými jej slepíte a nalepíte hýbací očka, ale i papíroví pavouci postačí a postraší. Nechte se inspirovat a pošlete nám vaše nápady na naše FB stránky.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy