- Reklama -magazín

Hlavní výhody nebankovních půjček

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Půjčování peněz je dneska naprosto normální a běžné. Lidé si půjčují peníze dnes a denně. Dříve jsme se za to museli stydět, ale nyní se s tím mnozí lidé i chválí, pokud si půjčí nějak výhodně. Peníze někdy potřebuje každý, hlavně když se dostaneme do situace, kdy je omezen náš hlavní příjem peněz. Pokud si však potřebujete půjčit jenom pár desítek tisíc, měli byste zvážit nebankovní půjčky, které jsou výhodnější než ty bankovní. Nebankovní instituce vám nepůjčí sta tisíce, ale pokud potřebujete skutečně jenom pár desítek tisíc, zažádejte zde.

Nebankovní půjčky jsou dnes poměrně oblíbené. Není se čemu divit, vždyť mají hned několik výhod před klasickými bankami. Pokud o žádné výhodě nevíte, přinášíme vám jich hned několik!

• rychlost vyřízení žádosti

Nebankovní půjčky jsou skvělé v tom, že jsou tu pro vás ve chvíli, kdy potřebujete. Jsou tu tedy tehdy, kdy skutečně potřebujete mít peníze ihned na účtu. Žádosti o nebankovní půjčku bývají schváleny během několika málo minut. Během dalších pár minut vám přijdou peníze na účet. U bank to trvá někdy i týdny, než vám schválí půjčku a následně to trvá ještě další tři dny, než vám peníze na bankovní konto vůbec přijdou.

• bez záruky, bez ručitele

Další výhoda, které mají nebankovní půjčky, je ta, že nepotřebujete mít žádného ručitele a nemusíte mít žádnou záruku. Půjčka vám bude bez problémů schválena, pokud je vám více jak osmnáct let a nejste zapsáni v registru dlužníků České republiky.

• bezúčelová

Taky je naprosto skvělé, že nemusíte nikomu říkat, na co vlastně půjčku potřebujete. Zkrátka se nikdo neptá, všichni věří, že peníze si půjčujete proto, že je skutečně potřebujete.

Nebankovní půjčkou s těmito výhodami je například půjčka rerum.cz, která vám půjčí až dvacet tisíc korun. Minimální půjčka se pohybuje kolem osmi tisíc korun.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy