home Bydlení, Design, Zboží Jak zajímavě oživit interiér

Jak zajímavě oživit interiér

Občas se stane, že vás vaše domácnost a zejména jednotlivé místnosti začnou nudit. Je na čase domov oživit o nové stylové doplňky.

Neutrácejte hromadu peněz

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi mění a vnáší novinky do bytu nebo domu, jste tu správně. Poradíme vám pár fíglů, jak si z nudného bydlení udělat opět designově nadčasové prostory a neutratit při tom velké peníze. Pořiďte si takové doplňky, které změní interiér k nepoznání.

Dekorace

Nejjednodušší varianta pro změnu bydlení je využití dekorací např. do oken v podobě lehké záclony, barevných závěsů v kombinaci s moderním obalem na květináč. Pokud sladíte netradiční barvy jako je tyrkysová, žlutá nebo lila, máte vyhráno. Nikdy nic nezkazíte ani nestárnoucí klasikou – bílou, černou a krémovou barvou. Jen si představte, jak úžasně změníte bydlení tón v tónu. Deka, polštáře, povlečení, ubrus, závěsy, květináče a jiné doplňky, za podmínky že budou korespondovat svou barvou.

Květináče

Pokud vám prostory v domácnosti dovolí, vyzkoušejte velký obal na květináč Finezia v krémové barvě. Jedná se o velice efektivní doplněk, který má tu výhodu, že je opatřen vyjímatelnou vložkou, kterou osadíte a nemusíte tak plnit celou nádobu hlínou. I když na první pohled bude květina vypadat robustně a dominantně, jedná se opravdu jen o designový trik. Místnost hodně oživí! Vedle vyšší police nebo skříně „vrstvěte“, vytvořte si tzv. plasticitu a zajímavý dekorační prvek, který svykupto living tělo článkue jen tak neokouká.

Rodinám s dětmi doporučuji obal něčím zatížit, aby nedošlo k jeho převrhnutí. Jen si představte, jak malé děti na všechno sahají, opírají se, učí se chodit a takový honosný obal na kytku je pro ně lákadlem. Oblé kameny v dolní části nejsou vidět a svůj účel splní.

Obaly s květinou se budou vyjímat nejen doma v obývacím pokoji, ale také na zahradě nebo balkóně. Jsou vyrobeny z plastového odolného materiálu a navíc nestojí moc. Koupit si je můžete na internetových stránkách vykupto.eu.

Obal na květináč dodá domu či bytu útulnou a milou harmonii. A správně zvolená pokojová rostlina změní místnost k nepoznání. Chcete-li něco originálního a neobvyklého, pak vybírejte zajímavé druhy a tyto netradiční velké obaly.

Nábytek

Jestliže vám nové doplňky nestačí, doporučuji vhodně přestěhovat nábytek a místo drobnějších doplňků pořídit např. knihovnu bez předních dvířek, která pokoj opticky nezmenší ale naopak ho parádně oživí.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář