- Reklama -magazín

Jen profesionální pokládka podlah zajistí dokonalý výsledek

Mohlo by Vás zajímat

Výběr podlahových krytin je v současnosti opravdu široký. Pro laika je těžké se orientovat a vybrat ten pravý povrch pro svůj interiér. Pokud nejste zrovna domácí kutilové, určitě doporučujeme obrátit se na profesionály s letitými zkušenostmi. Nejde o pouhý výběr té správné podlahy, dokonalá podlaha totiž vyžaduje mnohem více než jen volbu toho nejvhodnějšího materiálu.

Než samotná pokládka podlahy začne

Pro dokonalý výsledek je třeba mít povrch podlahy bezchybně připravený. Jakékoliv nerovnosti, zbytky starého lepidla či snad dokonce spáry, to vše může výsledný efekt zásadním způsobem ovlivnit a v mnoha případech dokonce samotnou podlahu i poškodit. Odbornost firmy, kterou si pro pokládku podlahy zvolíte, snadno prověříte výčtem služeb, které k samotné pokládce nabízí. Tedy kromě zaměření a pomoci s výběrem podlahové krytiny by vám měli umět poskytnout právě i úpravu podkladu, včetně případné nivelační stěrky apod. Samozřejmostí by měly být i všechny související doplňkové práce. Tedy zalištování, doplnění přechodových lišt a stejně tak i následný úklid. To vše je ta pravá vypovídající vizitka.

V Ústeckém kraji hrají prim podlahy Knor

Firma s více než 15 lety zkušeností nám byla inspirací pro tento článek. S četnou řadou svých realizací jsme se přesvědčili, že podcenit přípravy se skutečně nevyplácí, potvrzuje montážník z firmy Knor. Pokládka podlah Ústí nad Labem a okolí je jeho denním chlebem a ze svých zkušeností ví, že od její kvality se odvíjí výsledek. Firma se specializuje nejen na rezidenční objekty, celou řadu realizací má za sebou i v oblasti komerčních staveb. Pokládka podlah ve školách, tělocvičnách i různých provozovnách není žádnou raritou a i zde hraje ústřední roli kvalitní příprava a poradenství.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy