- Reklama -magazín

Kdo realizuje montované haly na klíč?

Mohlo by Vás zajímat

Montované skladové haly, jež se pyšní rychlou realizací, jsou charakteristické minimálními pořizovacími, provozními a údržbovými náklady. Pakliže máte na výstavbu skladu omezený rozpočet, zlatou střední cestou je právě montovaná hala. Šetří peníze, čas i práci. Všechny zmíněné výhody přitom nejsou na úkor kvality objektu. Přestože je výstavba časově a finančně nenáročná, montované skladové haly se vyznačují dlouhou životností. V následujících řádcích vám prozradíme, kdo realizuje montované haly na klíč.

montovane-haly-fontea-08

 

více v článku...

Obloukové haly mají široké využití

Montované obloukové haly se pyšní širokým uplatněním. Využívají se jako hangáry pro letadla a lodě, sklady materiálu, ba dokonce nabízí dostatek prostoru pro konání kryté sportovní akce. Obloukové haly jsou ideálním řešením pro majitele koní, neboť mohou posloužit jako jízdárny pro koně s přístřeškem. Dále slouží jako zastřešení volných ploch. A to je jen krátký výčet využití těchto staveb.

Nespornou výhodou montované haly je absence složitých zemních prací a budování základů. Stavba montované haly je poměrně rychlá a snadná. Pakliže plánujete časově omezenou společenskou akci, která vyžaduje zastřešení, můžete sáhnout opět po montovaných halách. Stejně jako je rychlá montáž, tak je rychlá i následná demontáž této haly.

K výrobě se používá kvalitní materiál

Dalším provedením jsou plachtové haly, které se sestavují přímo na míru. Plášť je vyrobený z technické fólie nejvyšší jakosti, čímž je odolný vůči povětrnostním vlivům počasí (déšť, vítr, slunce). Kvalitu potvrzuje sám statik, neboť veškeré plachty prochází jeho kontrolou.

Montované haly v podání společnosti POLAK CZ s.r.o.

Výrobou a realizací moderních montovaných hal a ocelových konstrukcí se zabývá společnost POLAK CZ s.r.o., která si potrpí na vysoké kvalitě. Neustále pracuje na nových technologiích výroby a inovuje nové metody. Cílem firmy je nabídnout koncovým klientům propracované montované haly na klíč s perfektními vlastnostmi za příznivé ceny. Své služby nabízí jak v rámci České republiky, tak i za hranicemi. Pro firmu POLAK CZ s.r.o. nejsou hranice překážkou.

Historie ryze české společnosti POLAK CZ s.r.o. se začala psát již v roce 1999. Od svého počátku se orientuje na výrobu a vývoj montovaných hal. Veškerá práce probíhá v moderních halách v obci Dětřichově u Svitav. Je držitelem mnoha certifikátů, které potvrzují vysokou kvalitu služeb a odvedené práce. Spolupracuje s mnoha významnými klienty, mezi něž patří například Armáda ČR, ČEZ a.s. či Integry Automotive.

Na webových stránkách výrobce montovaných hal můžete zhlédnout bohaté reference. Na svém kontě má již stovky montovaných obloukových hal a vy se můžete stát dalším spokojeným zákazníkem.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy