- Reklama -magazín

Koupelna ve stylu MARINE. Ta pravá atmosféra u vás doma

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Také se vám stýská po krásných letních chvílích, kdy se procházíte na přímořské promenádě? Proč si nedopřát nádech moře u sebe doma každý den? Podívejte se na designovou koupelnu v MARINE stylu. Snadno si ji vytvoříte i u vás doma.

Není třeba měnit nábytek

Abyste si vytvořili stylovou koupelnu i u vás doma, nemusíte měnit nábytek, který již v koupelně máte. Ostatně – přeci i lodě mají své barevné ladění, které je mnohdy plné kontrastů. Rybářské škunery jsou jasným důkazem o tom, že lze zkombinovat i více barev. Své kachličky i nábytek proto v klidu ponechte na místě. Důležité pro vás budou ty správné luxusní ručníky, dámské a pánské župany a další bytové textilie. S jejich pomocí navodíte tu správnou atmosféru.

V hlavní roli textilie

Abyste si vytvořili atmosféru přímořského letoviska, dopřejte si změnu bytových textilií ve vaší koupelně. Co byste řekli na luxusní osušky a ručníky ve stylu MARINE? Česaná prémiová bavlna se postará o to, aby byly splněny ty nejvyšší požadavky na savost a hebkost produktu, design s originální výšivkou vás pak přenese do vašeho oblíbeného přímořského místa. Oceníte jistě také antibakteriální ochranu MICROBAN. Místnost doplňte o koupelnové předložky a župany v námořnickém stylu.

Tvoříme atmosféru

Nyní je na řadě dekorace místnosti. Zde si skutečně vyhrajete a pokud jste kreativní typ, užijete si své milované chvíle. Z mušlí, které jste si dovezli od moře nebo nakoupili v obchodě, vytvořte originální nástěnnou dekoraci. Namalujte si na plátno jednoduchý abstraktní obraz moře a loďky, nezapomeňte přidat atmosféru západu slunce. A máte to! Pokaždé, když se ocitnete ve vlastní koupelně, na vás dýchne atmosféra, kterou tolik milujete. Konečně máte koupelnu podle svého gusta.

Jste připraveni? Právě vyplouváme do stylové koupelny, která vás potěší pokaždé, když se v ní ocitnete. Na palubu!


Koupelnové doplňky, které budete potřebovat při rekontrukci či modernizaci koupelny najdete v koupelnovém katalogu na top-koupelny.cz


LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy