- Reklama -magazín

Laminární boxy jako základ čistých prostor

Mohlo by Vás zajímat

Jsou pro váš provoz zásadní čisté prostory? Ať už jste laboratoř, nemocnice nebo jiný specializovaný provoz, pak se bez speciální techniky pečující o čisté prostory neobejdete. Společnost Labox je u nás lídrem v této oblasti již od roku 1993 a ve svém portfoliu má nejen laminární boxy, ale také celou řadu dalšího zařízení včetně systému vzduchotechniky pro jednotlivé oblasti použití. Již mnoho let zajišťuje pro celou řadu provozů i kompletní dodávky investičních celků. Od počáteční studie a projektu až po samotnou realizaci. Ani zde však výčet služeb nekončí, zajistí rovněž uvedení všeho do provozu, kvalifikaci ale také validaci prostoru a instalované techniky.

Laminární boxy a jejich výroba

Druhou a zcela zásadní oblastí, kterou Labox vyniká, jsou speciální boxy, tedy nejen jejich dodání, ale i výroba. Jsou určené pro místa, která vyžadují vysokou definovanou čistotu a proudění vzduchu nazývající se laminární. Spadají sem například stolní boxy pro lékárny a FBB laboratoře, ale také modulová stavebnice z FBB Portal modulů, díky nimž je možné vytvářet i větší pracovní plochy. Nejnovější box FBB120-IVF v nabídce byl speciálně vyvinut pro centra asistované reprodukce a vyrábí se jak ve stolní, tak i závěsné verzi.

Pro práci s biologicky aktivními a toxickými látkami, kde je kladen nejvyšší důraz na míru ochrany obsluhy a okolí, jsou v nabídce laminární boxy typu biohazard, MBB boxy a biologické izolátory IZO.

Oblast měření, validace a kalibrace

I oblast zahrnující měření, validaci či kalibraci v portfoliu služeb Laboxu nalezete a můžete se spolehnout na maximální kvalitu a přesnost.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy