- Reklama -magazín

Měřící technika, aneb když přesně, tak přesně

Mohlo by Vás zajímat

Jste metrologická laboratoř nebo snad řídíte či vlastníte průmyslovou výrobu, která vyžaduje vysokou přesnost měření a proto se neobejdete bez měření elektrických veličin? Přístroje, software a mnohem více z této oblasti nabízí společnost TH&L Systems. Poskytuje služby jak obchodního charakteru, tak například i tolik potřebná školení a konzultace v souvislosti s technikou, kterou má v portfoliu. Můžete tak poptat různá zařízení pro měření a kalibraci elektrických veličin, teploty, tlaku, ale také mechanických veličin dle toho, co právě pro svůj obor potřebujete.

Měřící technika pro měření veličin teploty a elektrických veličin optiky a tlaku

Nejčastějším typem poptávané měřící techniky jsou přístroje měřící veličiny teploty a dále pak optiky a tlaku. V souvislosti s dodávanou technikou je možné dodání i celé kalibrační laboratoře, tedy nejen jednotlivé přístroje, a také speciálně vyvinutých softwarů určených pro kompletní automatizace.

Etalon

Měření přesnosti na maximální úrovni tzv. etalon, tedy primární i sekundární etalonáže nebo dokonce průmyslových aplikací je hlavní prioritou firmy TH&L Systems.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy