home Bydlení, Design, Zahrada Markýzy jsou ideální volbou zastínění balkonu

Markýzy jsou ideální volbou zastínění balkonu

Přemýšlíte nad stínícím prvkem, který během parných letních dnů nebo při nepříznivém počasí zastíní i přikryje vaši terasu, balkon, zimní zahradu? Nebo jen potřebujete vytvořit příjemný kout k posezení u svého domu či chalupy? Na výběr máte mnoho možností. Existují pergoly, markýzy, vnitřní a vnější žaluzie, kdy každý produkt má svá specifika, podle nichž je třeba důkladně zvážit správnou volbu.

Markýzy s automatickým i ručním ovládáním mají dlouhou životnost

Elegantní markýzy s jednoduchým ovládáním, dlouhou životností a praktickým řešením mají několikero možností, kde se dají vestavět. V případě, že potřebujete vytvořit příjemné místo v chládku kdekoli okolo domu či u nějakého objektu, jsou markýzy správným řešením. K dispozici je více typologií, a vy si předem zjistěte, zda chcete mít zastínění na ruční nebo motorické ovládání. Vyberte si odstín textilie nebo potahu, jenž bude pasovat k celkovému stylu budovy a barvě fasády.

Prodávají se motorizované markýzy s propracovaným systémem časovače, paměti oblíbené polohy i automatického posunu podle konkrétního počasí a denní doby. Taková markýza myslí za vás a umí se dokonce vlastním spuštěním ubránit nepříznivým povětrnostním podmínkám. Nezvládne sice poručit větru, dešti, ovšem dokáže se jim ubránit vloženým softwarovým programem. Investice do motorizované markýzy se vyplatí, neboť je téměř vyloučeno její mechanické poškození.

Moderní zpracování markýzy ji předurčuje nejen jako výteční stínící model pro balkony a terasy. Své uplatnění si nachází jako ochranný produkt, jenž se umísťuje na různé typy zimních zahrad s rozličnými skoseními střech a šířce skel. Před výběrem konkrétního typu zastínění pracovníci Hixon zaměří rozměry a doporučí vhodný produkt.

 

 

 

 

____________________________________________________________

Venkovní žaluzie Neva – prvotřídní kvalita od českého výrobce.

LivingHome on Facebook
  • 9
    Shares

One thought on “Markýzy jsou ideální volbou zastínění balkonu

Napsat komentář