home Bydlení, Rekonstrukce Izolace střechy je hračka, když na ni máte odborníka

Izolace střechy je hračka, když na ni máte odborníka

Plánujete stavbu či rekonstrukce? Bez kvalitní izolace střechy se dnes rozhodně neobejdete. Izolace je důležitá na samotné střeše i na všech obvodových zdech. Díky perfektní izolaci dosáhne váš dům co nejnižší energetické náročnosti. Tu bude zkoumat nejen stavební úřad, ale měla by být důležitá i pro vás, protože s lépe zaizolovaným domem během zimy méně protopíte a v létě zase nebudete muset tolik větrat.

Izolace střechy nejen pro pasivní domy

Dnes se většina rodinných domů staví jako nízkoenergetická. Kvalitní izolace střechy je důležitá nejen u domů, co se staví pasivní technologií. Je podstatná i u rodinných domků nízkoenergetických, protože výrazně snižuje jejich energetickou náročnost.

Rovněž pokud plánujete rekonstrukci svého domu a s ní i novou střechu, kvalitní izolaci nezanedbejte. Vyplatí se do ní investovat, protože peníze se vám vrátí během několika let zpět do vaší kapsy. Kvalitní izolací střechy, podlahy či obvodových zdí ušetříte ročně až desítky procent ze svých aktuálních nákladů.

Proč se vyplatí investovat do foukané izolace

Izolace není jen jedna. Doporučujeme zvolit takzvanou foukanou izolaci, ke které se tradičně využívá minerální vlna. Hlavní předností minerální vlny je rychlost její aplikace. Během ní navíc nevzniká žádný odpad. Lze ji použít v kombinaci s cihlovým domem i se dřevostavbou.

Dokonale izoluje prostory proti teplu a hluku. Můžete ji aplikovat suchou i vlhkou metodou a dostanete se s ní hravě i do míst, která jsou úzká a jinak velmi těžko dostupná. Alternativou k minerální vlně je celulózová izolace střechy, která má rovněž velmi zajímavé vlastnosti.

Oslovte specializovanou firmu

Jestliže uvažujete o izolaci střechy, zdí či podlahy, určitě oslovte profesionální firmu, která připraví nabídku na míru vašim požadavkům. Navštivte webové stránky foukane-izolace-tz.cz, kde na vás čeká nabídka výhodné spolupráce. Navíc se zde dočtete více informací o těchto izolacích. Najdete tady také reference od spokojených zákazníků, včetně ukázek realizací.

LivingHome on Facebook
  • 2
    Shares

Napsat komentář