- Reklama -magazín

Máte málo místa? Do skříně můžete schovat postel, ale třeba i celou kuchyň…

Mohlo by Vás zajímat

S nedostatkem místa se potýká mnoho lidí bez ohledu na to, jak veliký dům či byt mají. Ovšem ti, kteří skutečně musí volit zda si pořídí postel nebo pohodlnou pohovku a tak musí nakonec kombinovat postel s pohovkou ve stylu 2v1 o tom vědí své. Malý byt je ideální pro začátek, ať už v čase studia na vysoké škole, tak i později, když se ze studenta stane těžce pracující. Pro jednoho skutečně ideál, pro dva už se musí ale trochu přemýšlet, kam s věcmi a který nábytek musí ustoupit ledničce a zda bude stačit jedna židle k jídelnímu stolu a při jídle se budete s drahou polovičkou střídat.

skrytá postelBydlet ve svém, i když malém, se může proměnit tak trochu v tragedii, když přes množství věcí a nábytku není možné snad ani dýchat. Začít se tedy musí znovu. Všechno ven, tedy všechno to nepodstatné a zapojit trochu fantazie. Například postel, dobrý spánek je základem dobrého zdraví a pohody a tak by právě postel měla být prioritou. Pokud máte málo místa, šup s ní do skříně. Ve dne vám postačí menší pohovka a večer ustoupí kvalitnímu vestavěnému lůžku.

O úložném prostoru podrobněji až někdy příště, ale u menších bytů je samozřejmě kladen mnohem větší důraz na jeho promyšlený systém. Pravidlo číslo jedna, zapomeňte na klasické dveře, volte posuvné, pak můžete klidně i před stěnu se skříní postavit stolek nebo gauč a do skříně se bez problémů dostanete. Další cenná rada, co může být na kolečkách, tomu je připevněte.

Další důležitou součástí každého bytu, i když nejste velcí kuchaři, je kuchyň. Ne nadarmo se říká, že je srdcem domova. A tak, pokud mnoho místa nezbývá a vy máte obavu, aby vše nebylo na očích, můžete zvolit skrytou kuchyň. Naplnit ji nutným minimem vybavení a když nechcete o vaření ani slyšet, tak ji jednoduše zavřít do skříně a je to. Co vaše zlepšováky, podělíte se o ně s námi?

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy