- Reklama -magazín

Toužíte po pořádku nebo se vám líbí industriální styl v interiéru? Sestavte si regál na míru

Mohlo by Vás zajímat

Regál v dnešní době nemusí nutně patřit jen do garáže, skladu či prodejny, ale může se stát i velmi neotřelou součástí moderního designu. Policové regály mohou jednoduše plnit funkci knihovny a díky vysoké nosnosti (až 300kg na polici) se nemusíte obávat, že by váhu těžkých knih neunesly. Kov je moderní součástí interiéru mnoho let a doplněné o efektní nasvícení a další doplňky mohou skutečně dotvořit velmi zajímavý celek.

regalsistem titulkaPokud hledáte řešení do vaší šatny, garáže nebo snad podnikáte a chcete prakticky vybavit váš obchod či sklad, pak i zde se nabízí velmi pohodlné a ekonomické řešení, regálové systémy se hodí k uskladnění většího množství věcí a to v případně i menším prostoru. Pro obchod se skvěle hodí doplnit policové regály o dřevěné pojízdné zásuvky či proutěné doplňky. Což bude nejen praktické, ale zároveň to interiér zútulní.

Jak správně vybrat regál na míru? Je to jednoduché stejně tak, jako dětská skládačka. Jednoduše si navolíte přesné rozměry, každý sloupec, jeho výšku, výšku a šířku jednotlivých polic a co je zásadní (i jejich nosnost, dle vašich konkrétních potřeb) a velikostí celého systému řídíte konečnou cenu. Pokud tedy cena překročí hranici, kterou jste si stanovili, pak stačí ubrat a nebo naopak. Můžete se tak podílet na tvorbě něčeho, co vám pak bude dlouhé roky sloužit a co bude vypadat přesně podle vašich představ a potřeb.

Jaké jsou výhody celého takového programu na míru? Často se stane, že si v obchodě či v hobby centru klient vybere regál, který si na místě přeměří, ale později doma zjistí, že mu rozměrově nevyhovuje. Také se často stává, že nosnost takových systémů bývá velmi omezená a pokud není dodržena pak následkem přetížení může dojít nejen k poškození věci v regálu umístěných, ale také ke zranění. Dlouhá životnost a kvalitní materiál by měla být kritéria, která vám zásadním způsobem usnadní volbu.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy