- Reklama -magazín

Möbelix představuje bytové styly Lace Love, Nordic Living a Moroccan Mystery

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Domov vyvolává u většiny z nás pocit bezpečí, rodinného tepla, pohody a klidu. Je tak přirozené, že si jej snažíme zařídit co nejútulněji, abychom v něm tyto pocity mohli denně prožívat. Zařízení interiéru přitom podřizujeme svému vkusu, neb každému vyhovuje něco jiného. Na to myslí i řetězec prodejen s nábytkem a doplňky Möbelix, který pro zákazníky pravidelně připravuje různě zaměřené tematické styly bydlení. Aktuálně představuje tři novinky – Lace Love s něžnými motivy krajky, skandinávský styl Nordic Living a orientem protkaný Moroccan Mystery. Nakoupit je můžete ve všech prodejnách Möbelix a to včetně zrekonstruované prodejny v Praze – Vysočanech.

 Závan ze severu: Nordic Living

Skandinávský styl bydlení je dnes oblíbený po celém světě. Vyznačuje se přírodními materiály, moderním čistým designem, praktičností a především útulností. Vše je v rovnováze s příjemnou atmosférou a přírodou. Z barev dominují neutrální světlé tóny a modré odstíny moře. Seveřané se nebojí experimentů nového se starým, zkuste to tedy jako oni a vyměňte pár židlí u jídelního stolu za nové kousky v ikonickém stylu s dřevěnými sešikmenými nohami a zaobleným sedákem. Vpusťte si do bytu i trochu moderního designu, třeba v podobě závěsného stínidla s kubistickým nádechem. Vedle dřeva je pro Nordic Living typický také kov, nejčastěji užitý na lampách a svítidlech evokujících přístavní osvětlení, dále pak keramika, sklo nebo dokonce bambus. Tento bytový styl by se těžko obešel bez typického nordického vzoru, který se skvěle vyjímá třeba na jídelním servisu či kuchyňských textiliích.

 Pro romantické duše: Lace love

Příznivci romantického stylu bydlení vyznávají světlé pastelové barvy. Mezi nejpoužívanější patří světle růžová, champagne a bílá. Romantický nábytek je zdobný. Zásuvky ve skřínkách mají ozdobná madla a křesla se židlemi pravidelné prošívání. Jako na zámku se budete cítit s křišťálovým lustrem, svícny a velkými zrcadly. Postel s nebesy nepatří jen princeznám do pohádek. Pořídit si ji můžete i vy. Nebesa vám dopřejí soukromí a vaši ložnici neuvěřitelně zútulní. Propojující linku tohoto stylu tvoří jemné pastely a vzory připomínající paličkovanou krajku. Ty se v nové kolekci Möbelix objevují na dekoračních polštářcích, povlečení, na kobercích, ale najdete je také na stínidlech lamp a zdobí i jídelní servis.

Nebojte se dekorací, právě v nich kouzlo tohoto stylu připomínajícího vznešenost a eleganci let minulých spočívá. Stačí jen obměnit několik polštářků na pohovce, k ní položit pohodlné pletené sedáky, na stůl postavit několik dřevěných rámečků na fotky a malou šperkovnici v romantickém rázu. Stylu Lace Love sluší světlé pastelové barvy s převládajícími odstíny pudrové a starorůžové. Ty si z obýváku přeneste i do ložnice, nejlépe na povlečení s něžným krajkovým dezénem a ozdobným volánem. Nezapomeňte ve všech pokojích rozmístit vonné svíčky, které umocní romantickou atmosféru. Pro dokonalou proměnu svého příbytku zvolte ve stejném barevném tónu i koupelnové doplňky.

 Vůně orientu: Moroccan Mystery

Pokud vás spíše oslovují pestré barvy a orientální motivy jako z pohádek Tisíce a jedné noci, v prodejnách Möbelix najdete nábytek a dekorace, které vás do tohoto kouzelného světa přenesou. Nejlépe zútulníte pokoj pomocí hebkých polštářků s orientálními vzory v různých barevných variacích. Zkombinujte hned několik dezénů a barev, čím pestřejší, tím lepší. Punc dokonalosti dodá vašemu východnímu stylu pohodlná pohovka, která vás přenese do jednoho ze Šeherezádiných příběhů. Do ložnice nezapomeňte zvolit povlečení s typickými motivy Orientu. Exotickou atmosféru také navodíte pomocí světel – v celém bytě tedy rozmístěte nejrůznější lucerničky a svíčky v ornamentovaných svícnech. Pokud je styl Moroccan Mystery vašemu srdci opravdu blízký, čajový servis s motivy připomínajícími dálný Orient je pro vás nezbytností.

Více na www.mobelix.cz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy