- Reklama -magazín

SAPELI představuje novinky roku 2018

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Společnost SAPELI, největší český výrobce dveří a zárubní, představuje letošní novinky ve svém portfoliu. U zákazníků nejoblíbenější sortiment bílých dveří byl rozšířen o novou EKO barvu, dekory lamino dveří doplnily šedé odstíny včetně atraktivního industriálního betonu a celoskleněné dveře a stěny SAPGLASS oživily nové retro motivy. Inovace se vedle designu týkají také technologií. Exkluzivně pouze u SAPELI najdete desénové magnetické rozety ke klikám, které se instalují snadno a rychle bez nutnosti vrtání do dveří, navíc drží jako přibité.

Exklusivně jen u SAPELI praktické magnetické rozety

Rozety, které se kolem kliky protáčí, mohou vaše nové dveře poškrábat. Uvolněné rozety, které nedrží, kde mají, navíc kazí dojem z jinak perfektních dveří. SAPELI proto přichází s desénovými, tenkými rozetami na principu magnetu, které drží na místě jako přikované. Konstrukční systém rozet fungujících na bázi silného magnetu se velmi snadno instaluje bez přivrtání či lepení, je velmi pevný a kliky fixuje na dlouhou dobu. Magnetické rozety jsou nabízeny v materiálu broušená nerez a titanovém černém matném povrchu a najdete je exkluzivně pouze v sortimentu SAPELI, pro které je dodává společnost M&T.

Bílá EKO barva – dokonalý povrch dveří za nižší cenuBílé dveře jsou věčnou klasikou, která nezestárne. Oblíbenost bílé jde navíc ruku v ruce s trendem interiérů v severském stylu. Společnost SAPELI spustila novou výrobní linku na dveře v bílé EKO barvě, která je aplikovaná tzv. navalováním a doplňuje dosavadní ručně stříkanou barvu. Bílé dveře vyrobené touto ekologicky šetrnou metodou mají mnoho výhod. Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky. Navíc mohou být dodány již do 4 týdnů od objednání a jejich pořizovací cena je nižší než u ručně stříkaných dveří (od 2 626 Kč bez DPH za model ELEGANT 10).

Dub zimní nebo beton? Šedé dveře už nikdy nebudou nudné

Kromě severského stylu vládne interiérům také ten industriální. Proto SAPELI rozšířilo portfolio CPL laminovaných dveří o další šedé odstíny. Dveře s dekorem beton šedý váš industriální interiér dovedou k dokonalosti. Pokud jsou na vás „betonové dveře“ příliš odvážné, ale šedé barvě fandíte, vyberte si v dekorech dřevěných. V řadě šedých CPL dveří je nově také dekor dubu zimního ve vodorovné i horizontální podobě.

Mořená dýha – odstín dveří na míru dřevěným prvkům vašeho interiéru

V SAPELI vám vaše dýhované dveře namoří na 21 různých odstínů. Pokud tedy potřebujete dveře sladit s podlahou nebo třeba s obložením stěny či stropu, stačí přinést kus materiálu do některého ze SAPELI CENTER nebo SAPELI POINTŮ a zde vám naplánují odstín dveří přesně dle vzoru. Sladit domácnost tak můžete i v případě, že dveře jsou to poslední, co doma měníte.

SAPGLASS jede na retro vlně

Zpátky do hravých 60. let vás vrátí 11 nových vzorů kolekce celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS. Na výběr jsou motivy, bílé, šedé či barevný v kombinaci černo-bílo žluté. Každý vzor lze individuálně přizpůsobit vašim požadavkům, sami si tak určíte velikost jednotlivých prvků nebo jejich posunutí na ploše dveří či stěny. Celoskleněné dveře můžete pořídit v jednokřídlých, dvoukřídlých, či posuvných variantách. Designovou celoskleněnou stěnou oddělíte například kuchyň od obývacího pokoje, aniž byste prostor opticky zmenšili nebo přišli o dostatek světla. Všechny dekory propouští světlo a jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla, které je odolné proti rozbití. Sklo se navíc velmi snadno čistí. Cena SAPGLASS je již od 6 262 Kč bez DPH (otočné dveře, Float čiré, 80/197 cm, vč. kování).

Více na www.sapeli.cz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy