- Reklama -magazín

Nádherný výhled, skvostný zážitek

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Vyhlídkový let balonem má neopakovatelné kouzlo. Pomalým pohybem se vznášet nad krajinou a vychutnávat si každý moment z nádherné vyhlídky, klidu a slunečních paprsků. Vypravte se na výlet k oblakům. Vyberte si některou vyhlídkovou trasu a vyrazte se svými blízkými.

Zážitek v balonu provoněný vánkem a sluncem

Přímo před vašima očima se na prostorné louce začne vznášet jeden z největších balonů ve střední Evropě. Blíží se čas startu a vám nezbývá než vystoupit do koše a nechat se unést vysoko nad město a daleko od spěchu všedních dní. Vyhlídkové lety balónem jsou tu pro vás po celý rok, létat můžete i v letních nebo zimních měsících. Nejpříznivější počasí, ale přinášejí jarní a podzimní měsíce. Takový den je plný slunce a krásných výhledů.

Pomalé putování až k horizontu je ve znamení romantiky a volnosti. Dokonce se můžete k výšinám vypravit i v brzkých ranních hodinách a prožít na obloze východ slunce. Jak by se vám líbila taková oslava výročí? Nebyl by to přímo skvělý dárek?

Dárek, co se hodí na každou oslavu

Není mnoho věcí, které by se hodily darovat muži i ženě, mladší i starší generaci. Univerzální dárek byste na trhu těžko hledali. Museli byste sáhnout po něčem hodnotnějším, než je nový mobilní telefon nebo tablet. Sáhněte po fantastickém zážitku. Dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem můžete předat při jakékoliv příležitosti a vždy sklidíte nadšený údiv. Výprava za zážitkem se pak uskuteční kdykoliv během roku.

Zážitek s přátelskou cenou

Cena letu balónem už je mnohem příznivější než v dobách, kdy komerční lety začínaly. Proto mají lety balonem dnes mnoho spokojených vzduchoplavců, kteří se na tento skvostný zážitek již vypravili. Brzy se k nim připojíte. A až si budete připíjet sklenicí sektu po úspěšném přistání nebudete moci přestat myslet na nádherné chvíle v oblacích. 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy