home Architektura, Bydlení, Design, Zboží Neobyčejné krby podle nejnovějších moderních trendů

Neobyčejné krby podle nejnovějších moderních trendů

Krby jsou velice oblíbeným doplňkem mnoha domácností. Výrobci krbů se neustále snaží přinášet různé novinky, a tudíž vznikají moderní krby s nadčasovým designem. Jaké krby jsou v současné době nejvíce trendy?

krb

Moderní krby

Moderní krby jsou zaměřené na to, aby svým designem dokonale ladily se současnými interiéry domácností. Proto jsou tyto krby často lehce extravagantní a mají futuristické tvary. Mezi nejčastěji používané materiály se řadí leštěný kámen, kartáčovaný nerez, profilovaná ocel a pohledový beton.

krb-rohový

Neotřelé designové krby

Designové krby jsou určené především pro lidi, kteří se chtějí odlišit a touží po jedinečném a originálním zpracování krbu. V současnosti je hodně oblíbený designový krb J.C. Bordelet, který umí dodat každému interiéru úžasně moderní tvář. Na tvorbě několika modelů tohoto krbu se podílel i světově proslulý designér Paco Rabanne. Tyto krby jsou specifické zejména díky perfektnímu zpracování kovů a úžasnému propojení barev.

Nestárnoucí klasika

Mnoho interiérů a domácností klasického vzhledu vyhledává zejména stylové krby, které jsou zpracovány nejčastěji z přírodního vápence, mramoru a granitu. Na těchto krbech je krásně vidět dokonale zvládnuté keramické řemeslo.

Rustikální krby se těší oblibě mezi chataři

Rustikální krby jsou zpracované převážně z přírodních materiálů. Často se jedná například o masivní dubové trámy doplněné cihličkami. Tyto krby se velice dobře hodí do chat a chalup, a tudíž jdou na odbyt zejména mezi chataři.

Bio krby jako skvělá alternativa

Bio krby, které se stávají zajímavou možností pro všechny, kteří nemají komín. Bio krby fungují na bioethanol a jsou velmi příjemným doplňkem všech domů i bytů. Tyto krby mohou být doplněny dálkovým ovládáním a automatickým zapalováním.

Uvedené informace byly převzaté od firmy Topsys Praha, spol. s r.o.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář