- Reklama -magazín

Obklady imitující mramor – to je současný trend

Mohlo by Vás zajímat

Pokud sledujete aktuální hity v oblasti bydlení, nemohlo vám utéct to, že se všechny novinky točí kolem koupelen. Koupelny jsou tou nejoblíbenější místností v domě, protože je to takzvaná ta relaxační zóna. Právě sem se uchylujete ve chvíli, kdy máte náročný den. Ve vaně si odpočinete natolik dobře, že už z ní nechcete vylézt. Co se však stane tehdy, když bude vaše koupelna naprosto vkusná a moderní? To už odtud nevyjdete vůbec!

Jestliže se rozhodnete si koupelnu zařídit podle aktuálních módních trendů, nejlépe uděláte, pokud bude vaše koupelna v poměrně velké místnosti v domě. Koupelnám dnes totiž vévodí velikost. Mezi další koupelnové trendy však patří i obklady. Jak díky nim docílit moderní koupelny?

Mramor, onyx a beton jsou aktuální hity

Jestli si teprve dům stavíte a rozhodujete se, kde bude koupelna, měli byste se, jak již bylo zmíněno, rozhodnout pro to, že vaše koupelna bude ve velké místnosti vašeho domu. Nemusíte se bát, že to bude těžší na uklízení, protože zařízení tam bude naprosto stejné, jako v každé obyčejné koupelně. Pokud se budete rozhodovat, jaké obklady a dlažbu zvolíte do této relaxační místnosti v domě, řiďte se podle aktuálních hitů a trendů. Současné módní trendy v oblasti bydlení totiž mluví jasně: vládnou zde velkoformátové obklady, které imitují mramor, onyx nebo dokonce i beton.

V jednoduchosti je krása

Nerozhodujte se pro složité vazby, protože právě složitosti se v oblasti koupelen zrovna nefandí. Rozhodně volte velkoformátové obklady s co nejjednodušším motivem. Jednoduchost je dnes vážně moderní, a to nejen v této místnosti v domě.

Obrovská obliba je v současné době hlavně v takových motivech, které napodobují přírodní materiály. Hlavními hity, které jsou tou nejlepší volbou, jsou onyxy, dále taky mramor, beton, ale taky travertin, břidlice nebo i dřevo.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy