home Bydlení Originální dárky nejen na narozeniny. Nechte se inspirovat

Originální dárky nejen na narozeniny. Nechte se inspirovat

Blíží se narozeniny někoho blízkého? Chystá se velká oslava narozenin a vy ještě nevíte, čím oslavence potěšíte? Dárky jsou součástí narozeninových oslav, proto nikdy na oslavu narozenin nechoďte s prázdnou. Samozřejmě dárky se kupují nejen na oslavy narozenin, ale také jsou součástí vánočních svátků, i když mnozí stále tvrdí, že Vánoce jsou hlavně o tom, že je rodina spolu. Ať už chcete potěšit své blízké dárkem k narozeninám nebo jim chcete nadělit pod vánoční stromeček něco skutečně originálního, nechte se inspirovat. Vybrali jsme několik skutečně výjimečných dárků, které se nedostávají leckdy. 

Houpací sítě pro odpočinkové odpoledne

Během léta nebo jara trávíme hodně času na zahradě. Zatímco někteří na zahradě ryjí a trhají plevel, jiní se chodí na zahradu takzvaně “nabít”, jinými slovy si chodí na zahradu odpočinout. Pro odpočinek jsou ideální houpací sítě, které se pověsí mezi dva stromy. Dalo by se říct, že během uplynulých let se staly houpací sítě opravdu nedílnou součástí velkých zahrad, které se rozléhají za domy. 

Sedací vaky nejen na čtení

Hledáte bytový doplněk, respektive kus nábytku, který by vám sloužil třeba na čtení? Chcete si pořídit něco, na čem budete moct pohodlně a nerušeně číst, ale klasické křeslo vám není dostačující? V takovém případě doporučujeme investovat do sedacích vaků, které se perfektně přizpůsobí našemu tělu. Jsou pohodlné, pro čtení (a nejen pro čtení) jako dělané. 

Deky pro zahřátí

Máte doma někoho, komu je neustále zima? Chcete daného člověka potěšit něčím, co ho zahřeje? Pak mu kupte nějakou krásnou deku, která bude právě to, co ho zahřeje třeba u oblíbeného filmu nebo seriálu. Doporučujeme investovat do designově dokonalých dek, které budou sloužit i jako bytový doplněk. Vhodné jsou zejména neutrálně zbarvené deky se zajímavými motivy.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář