- Reklama -magazín

Péřové polštáře, kterým neodoláte

Mohlo by Vás zajímat

Patříte k milovníkům klasiky jakými bezesporu jsou péřové polštáře a přikrývky? Pak právě pro vás máme dobrou zprávu, protože těmto krásným kouskům rozhodně ještě neodzvonilo. Umělá vlákna jsou sice u mnohých oblíbená, zejména všude tam, kde se objevují alergie na roztoče, ale pokud mezi ně patříte a toužíte po měkkém a pohodlném spaní, pak se nemusíte peří vzdát. Kvalitní péřové přikrývky a polštáře totiž můžete prát a těchto nezvaných hostů se snadno zbavit.

Ano, i péřové přikrývky lze prát

Pokud zvolíte kvalitní, ideálně husí prachové peří, jako výplň svých polštářů a peřin, nemusíte se obávat a klidně je v automatické pračce vyprat. Stačí do bubnu pračky přidat například tenisový míček, jako při praní péřových bund a kabátů a s výsledkem budete rozhodně spokojeni.

Spánek jako v bavlnce

Celou noc se převalujete, nevíte, jak si peřinu omotat kolem sebe tak, abyste ze všech stran cítili měkoučko a teplo? Tuhle výsadu si budete skutečně moct dopřát jen a pouze s péřovými přikrývkami. Přírodní materiály jsou skutečné unikum, i proto se právě k peří tolik lidí poslední roky vrací. Vybírejte takové přikrývky a polštáře, které mají vysokou gramáž husího prachového peří, abyste získali maximální komfort i dokonalý vzhled. 100% výplně sice na své peněžence pocítíte o něco více než například 20%, ale rozdíl je markantní a do kvalitního spánku se určitě investovat vyplatí.

Blíží se čas Vánoc, využijte této příležitosti a potěšte své blízké přikrývkou a polštářem s péřovou výplní. Takový hodnotný dárek jistě ocení všichni příznivci přírodních materiálů, dávných tradic spánku jako v bavlnce 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy