- Reklama -magazín

Podlaha od A od Z

Mohlo by Vás zajímat

Plánujete realizaci nové podlahy? Ta stará už dosloužila nebo už jednoduše není dost trendy? Teď je ideální čas, počasí je krásné, práce vám půjde rychle od ruky. Ať už se na pokládku podlahy chystáte sami či chcete poptat zkušenější odborníky, nejprve byste se měli rozhodnout, který povrch je pro vás ten nejlepší.

Plovoucí podlaha stále hraje prim, ale jsou tu i jiné možnosti

I když by se možná na první pohled zdálo, že plovoucí podlaha je jediné řešení, protože snad na každé novostavbě ji dnes najdete téměř ve všech místnostech. Není ani zdaleka jedinou volbou. Pokud máte doma domácí mazlíčky, zejména se to týká kočičích miláčků, pak nejlepší volbou i v obytných místnostech může být překvapivě dlažba, s podlahovým vytápěním se ani nemusíte příliš obávat studené podlahy a údržba bude snadná.

Jinde se do starých časů můžete vrátit díky podlahovému povrchu zvaném linoleum nebo také PVC, nenechte se mýlit, lino už dávno není co bývalo a dá se vybírat ze zajímavých dezénů, a navíc je tato varianta cenově dostupná.

Starý dobrý koberec, dobře, ne starý, ale dobrý určitě. Do straších domů může být právě koberec velmi dobrou volbou a od nohou oceníte příjemný pocit tepla, který vám jiné povrchy už z podstaty nemohou poskytnout.

Nezapomenout na detaily

Ať už si vyberete kteroukoliv z variant, vždy mějte na paměti, že detaily dokonají celkový dojem. Proto určitě nezapomeňte na podlahové lišty, schodové hrany a někdy k dokonalému výsledku pomůže také soklová lišta.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy