- Reklama -magazín

Podzim s vozy Subaru

Mohlo by Vás zajímat

Japonský výrobce vozů Subaru připravil po místní trh exkluzivní limitovanou edici vozů. Chcete si užít pocit radostni z dokonalé jízdy a žít naplno? S 200 koňmi pod kapotou, pohonem zadních kol a těžištěm umístěným jen těsně nad zem spolu s dokonale vyváženou hmotností a lehkou karoserií jsou zárukou maximálního požitku z jízdy. Limitovaná edice Subaru BRZ Final Edition toto vše nabízí a ještě mnohem více. Vzhledem k tomu, že dovoz této současné generace vozů je omezen platností jedné z emisních norem, koupí vozu z této série získáte šanci získat téměř sběratelský kousek. BRZ Final Editionje dodávána pouze ve dvou barvách – typické WR Blue Pearl a černé Crystal Black, dravost oběma odstínům dodají tmavě lakovaná ALU kola s prosvítajícími brzdami Brembo. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou tlumiče SACHS® a dokonalost celého díla korunuje interiér vozu s modrými prvky z kůže Alcantara®, prošití na volantu či řadicí páky, brzdy a dveřního čalounění. Zamilovat se můžete za 1 000 000 Kč + 12 000 Kč vč. DPH příplatek za barvu.

Další z vozů limitované podzimní edice nese název Subaru Outback 2.5i-S EyeSight „Limited“

Outback 2.5i-S EyeSight má rovněž specifikaci připravenou přímo do japonského výrobce a od běžné řady jej viditelně odlišuje tmavý design promítající se na mřížce chladiče, stříbrných ochranných částech nárazníku v přední a zadní části vozu, logu Outback a také unikátními tmavými 18 palcovými ALU koly. Rozdíl můžete na první pohled vidět také ve sklopných zrcátkách a klikách z matného chromu. Interiér vozu z limitované edice odlišují tmavě stříbrné detaily na dveřích a palubní desce a potahy se pyšní speciálním provedením Ultrasuede.

O dokonalé jízdní vlastnosti se i u limitovaného Outbacku postará symetrický pohon všech čtyř kol, nízké těžiště doplněné o plynulou převodovku s již přednastavenými virtuálními stupni. Navzdory vyšší světlé výšce má perfektní jízdní vlastnosti a bezpečnostní systém EyeSight sleduje nepřetržite prostor před vozidlem, aby předešel případné kolizi. Tento limitovaný balíček začíná na ceně 1 065 000 Kč a rozhodně stojí za to.

Ojeté vozy Subaru

Toužíte po voze Subaru, ale nejste ochotni zaplatit za nové auto? Zkuste Subaru bazar, kde najdete ojeté vozy Subaru za dostupné ceny. Zejména v této nejisté době je investice do ojetého vozu asi rozumnější volbou, pokud tedy netoužíte po limitované edici vozů, které již později nebude možné získat. Nabídka ojetých a prověřených vozů Subaru je široká a vybírat můžete s ohledem na požadovanou výbavu, ale i barvu vozu.

Udělejte si radost ještě do konce roku a vybírejte z široké řady modelů skladových vozů nebo vozů ojetých za výhodných podmínek.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy