home Bydlení Pojištění majetku pro každého

Pojištění majetku pro každého

Pokud máte všechno, po čem jste kdy toužili, nastává další problém. Svůj majetek je třeba si dobře chránit. Svoje nemovitosti máte možná zabezpečeny různými systémy – kamerami nebo třeba detektory kouře. To ale samo o sobě nestačí. Skutečný klid vám přinese až pojištění majetku. Pomůže vám od vaší vlastní nepozornosti i cizímu zavinění. A především pak vaší peněžence.

Pojištění proti všemu

Nepozorný může být kdokoliv. Při rychlém odchodu z bytu se může stát skutečně cokoliv. Necháte zapnutou troubu nebo třeba sporák. Je pak jen otázkou náhody, zda něco nechytne. Tak to může pokračovat dál a z vašeho domova mohou zbýt jen spálené trosky. Komu se to stane, je to pro něj jisto jistě jedna z nejtěžších chvílích a situací v životě.

Stejně tak může přijít přírodní katastrofa. Ty jsou ale naštěstí v našich končinách jen velmi vzácné. Čas od času ale i u nás přijdou velké povodně, jež ničí i ve velkých městech. Pokud jste ovšem pojištění, máte vyhráno. Pojišťovna vám vyplatí všechny škody a také vám v případě potřeby zajistí bydlení až na 12 měsíců. To je k vrácení života do relativního normálu dostatečně dlouhá doba. Vaší hlavní starostí bude pouze vybrat správné pojištění podle m2 nemovitosti.

Poté uvidíte, že i v základním pojištění můžete najít celou řadu reálných scénářů. Může jít o povodně a záplavy, škody způsobené zvěří na budově nebo bytu, zkrat na elektromotorech, Navíc je pojištění elektroniky zcela bez limitu a k dispozici je nonstop asistenční služba. To jsou skvělé bonusy. Platby také závisejí zcela na vás. Je libo měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo rovnou ročně?

Pro více informací o pojištění majetku na https://ergo.cz.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář