- Reklama -magazín

Pojištění majetku pro každého

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Pokud máte všechno, po čem jste kdy toužili, nastává další problém. Svůj majetek je třeba si dobře chránit. Svoje nemovitosti máte možná zabezpečeny různými systémy – kamerami nebo třeba detektory kouře. To ale samo o sobě nestačí. Skutečný klid vám přinese až pojištění majetku. Pomůže vám od vaší vlastní nepozornosti i cizímu zavinění. A především pak vaší peněžence.

Pojištění proti všemu

Nepozorný může být kdokoliv. Při rychlém odchodu z bytu se může stát skutečně cokoliv. Necháte zapnutou troubu nebo třeba sporák. Je pak jen otázkou náhody, zda něco nechytne. Tak to může pokračovat dál a z vašeho domova mohou zbýt jen spálené trosky. Komu se to stane, je to pro něj jisto jistě jedna z nejtěžších chvílích a situací v životě.

Stejně tak může přijít přírodní katastrofa. Ty jsou ale naštěstí v našich končinách jen velmi vzácné. Čas od času ale i u nás přijdou velké povodně, jež ničí i ve velkých městech. Pokud jste ovšem pojištění, máte vyhráno. Pojišťovna vám vyplatí všechny škody a také vám v případě potřeby zajistí bydlení až na 12 měsíců. To je k vrácení života do relativního normálu dostatečně dlouhá doba. Vaší hlavní starostí bude pouze vybrat správné pojištění podle m2 nemovitosti.

Poté uvidíte, že i v základním pojištění můžete najít celou řadu reálných scénářů. Může jít o povodně a záplavy, škody způsobené zvěří na budově nebo bytu, zkrat na elektromotorech, Navíc je pojištění elektroniky zcela bez limitu a k dispozici je nonstop asistenční služba. To jsou skvělé bonusy. Platby také závisejí zcela na vás. Je libo měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo rovnou ročně?

Pro více informací o pojištění majetku na https://ergo.cz.


Nevíte, jak si sjednat to nejvýhodnější majetkové pojištění? Využijte možnost online srovnání cen a najdete to nejlepší pojištění majetku.


LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy