- Reklama -magazín

V Praze jsou k mání nové luxusní vily na velmi lukrativní adrese

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Když pro vás slovo běžné prostě neexistuje a chcete si v životě dopřávat všechny výhody luxusu, určitě to platí i pro bydlení. U toho by vše mělo vlastně začít – bez perfektního zázemí se vám nebude žít dobře. Pokud hledáte místo, kde se usadit, nový projekt, který momentálně čítá na 30 luxusních vil, vás nadchne. A pozor – ještě stále jsou volné vily k prodeji!

Úžasná lokalita s výhledem na město

Nejvyšší standard bydlení nabízí nově v Praze luxusní vily v rámci projektu Vily Chuchle. Už podle názvu je jasné, že se jedná o prestižní lokalitu. Více než tři desítky moderních vil o užitné ploše 184 až 346 m2 totiž vyrostly podél ulice Na Hvězdárně, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova, přímo na svahu nad chuchelským dostihovým závodištěm. Je to jedna z nejkrásnějších lokalit, kterou v Praze můžete najít. Boduje hlavně tím, že nabízí kompletní občanskou vybavenost, klidné prostředí a současně rychlé spojení s centrem, a to autem i MHD.

Velkorysé dispozice a praktická koncepce

Nové luxusní bydlení v Praze ve vilách je vytvořeno tak, aby si rezidenti užívali luxus v každém detailu. Na výběr je z několika dispozic od klasických rodinných vil s dispozicemi 4+kk a 5+kk, až po opravdu prostorné – vícegenerační s dispozicemi 6+kk a 7+kk & 1+kk. Navíc má každá vila terasu o rozměrech 24 až 41 m2 – stvořenou pro relax i pořádání večírků. Ke každému domu také náleží velká zahrada a jsou k dispozici 1 nebo 2 garážová stání a další venkovní parkovací místa. Projekt je dílem ateliéru A69 – architekti pod vedením zkušených architektů Ing. arch. Borise Redčenkova, Ing. arch. Prokopa Tomáška a Ing. arch. Jaroslava Wertiga a hlavně proto se vyznačuje dokonalým propojením moderního designu s maximální praktičností.

Pokud vás luxus v podobě vil na Chuchli nadchl, podívejte se na vily na prodej v Praze a vyberte si. Jestliže budete potřebovat ke koupi vyřídit hypotéku, přečtěte si ještě tento článek.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy